Skocz do zawartości

Pytanie do znawców


Jokik

Recommended Posts

Witam wszystkich.

Potrzebuję pomocy 

Od dłuższego czasu chodzą mi po głowie zmiany, a konkretnie, miałem zestaw 5,1 Sony, jednak przeprowadzka do nowego budownictwa nie pozwala mi na zestaw dużych kolumn przednich, a więc niestety pożegnałem się z tym zestawem (wraz z amplitunerem który miał już trochę lat, i nie miał hdmi) 

Buduję nowy zestaw, zbieram rozumy czytam i czytam, i co forum, co artykuł to ja coraz bardziej głupszy :)

chciałem soundbara Jbl 5,1 ale przeszło mi po paru artykułach tutaj, potem jakie tańsze zestawy gotowe hipermarketowe, ale też wyczytałem że to syf, i doszedłem do wniosku że ktoś bardzo zachwalał taki zestaw głośników, a w innym temacie ktoś wypowiadał się na temat tego ampli, sprawdziłem, bardzo mi się podobają kolory, połysk i te sprawy (ale wiadomo kolor nie będzie grał) i wpadłem na pomysł że złożyć to w kupę:

 

TANNOY HTS-101 XP 5.1 (wszystkie małe) 

do tego amplituner:  Denon AVR-1912

 

Sprzęt do: muzyka, filmy z bluraya, i w sumie tyle. 

Dodam, że pokój ok 25m, budżet ok 3000-4000 (wchodzi w grę zestaw używek, ale nie tylko)

Pytanie za 1000% czy te satelity przednie i tył nadadzą dźwięk taki jaki miałem w zwykłych dużych kolumnach przednich? 

Nie jestem audiofilem, ale jednak film z efektami 5,1 obejrzeć bym chciał.

 

Nie krzyczcie na mnie, sprzęt z waszą pomocą dobieram pierwszy raz, więc mogą być jakieś błędy :) Z góry dziękuję.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...