Skocz do zawartości

Wieża Fisher 7700


Jakub Dymek

Recommended Posts

Cześć.  

   Chciałbym zasięgnąć waszej opinii na temat zestawu fishera 7700 vintage. Szukam ciekawych brzmień w sprzętach z czasów świetności stereo, posiadam dobrej jakości kolumny Canton ergo 91. Mam komplet Akai z gx75, am 67 oraz cd 55 i tunerem at 56, do tego jeszcze CD Yamaha 1060, dla poprawy brzmienia, akai cd 55 to jednak nie to :) Bawiąc się trochę sprzętem napotkałem na amplituner Fisher rs 1035, tani ładny i tyle skromności, ten amplitunerek zmiażdżył DSP A1 i cyfrówkę Akai Am67 dżwiękiem, sterowaniem kolumnami, brzmieniem etc. To był cios ;) Sprzedaję oczywiście całą to plejadę gwiazd i chcę właśnie takiego brzmienia, ciepłego, zdecydowanego, z dużą , czytelną sceną muzyczną.

Czy ten wzmacniacz ca 7700 to zapewni? Naturalnie tunerek zostaje już moim ulubionym tzw zasilaniem słuchawek i monitorów podpiętych do komputera. Poważne audio chciałbym wybudować na czymś większym, pioneer sx 1250 chodzi mi mocno po głowie, ale ceny zawrotne i jeszcze się powstrzymam na razie, a może marantz 2065, no chyba, że ten fisher też jest wyjątkowy?

Proszę, podpowiedzcie coś.

Z góry dziękuję.

DSC02375.jpg

Vintage_stereo_Akai.jpg

HKBA6705.JPG

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...