Skocz do zawartości

Odtwarzacz CD do 1000 PLN


Rafał Popławski

Recommended Posts

Dzień dobry wszystkim,

Jest to mój pierwszy post na forum. Chciałbym Was zapytać o opinię przy kupnie odtwarzacza CD. Amplituner z którym będzie to grało najbliższe kilka lat, to Onkyo TX-7830. O kolumnach nie wspominam, bo obecnie grają pożyczone (docelowo zastanawiałem się nad Tannoyami Mercury 7.2, albo revolution xt 6, ale to sprawa na osobny temat) - więc nie chcę do tego przywiązywać wagi. Zastanawiam się, czy w podanym budżecie warto zakupić jakiś sprzęt używany wyższej klasy (na oku miałem Onkyo DX-7711), czy może jednak lepiej sprawić sobie coś nowego? Jestem otwarty na wszelkie sugestie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę chciałbym się poprawić ze swoim postem, ponieważ nie określiłem się z oczekiwaniami:

Jeśli chodzi o kombinację sprzętową - wszystko co mam w zestawie jest zupełnie na start - więc przewiduję stopniową rozbudowę z czasem

Brzmienie jakiego oczekuję to duża szczegółowość i głęboki bas.

Jak już wspomniałem, kolejny krok to własne kolumny, a za jakiś czas zmiana ampli, więc nadal jest to sprzęt "na rozwój"

Przeglądając pokrewne wątki - Denon DCD-1550AR co o tym powiecie?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, 1Ender napisał:

Miałem 67 SE i jak dla mnie bardzo dobre granie za śmieszne pieniądze.

Zastanawiam się czy sobie powtórnie nie sprawie. ?

Właśnie sprawiłeś , że ceny Marantza na Allego poszły w górę :) 

19 godzin temu, Rafał Popławski napisał:

Marantz cd-67se trafił właśnie pod strzechę.

Również gratulacje. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, 1Ender napisał:

To kupię co innego ? nie koniecznie w Polsce.

Ja się zastanawiam nad zakupem Sony CDP -930QS , jest u kolegi w komisie w stanie więcej niż idealnym / 1k./ . Nie jest mi potrzebne CD , bo mam dwa ,ale wiesz po prostu mi żal . Jak na razie rozsądek zwycięża , ciekawe na jak długo :) 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...