Skocz do zawartości

Pomoc w doborze subwoofera


Progress

Recommended Posts

Witam. Zakupiłem wzmacniacz Yamaha r-n803d z kolumnami pearl 25 jest to mój pierwszy zestaw tego typu i jestem bardzo zadowolony jakością dźwięku, wcześniej posiadałem głośniki logitech z906. Wybrałem teraz stereo ponieważ w większości słucham muzyki, a filmy z efektami oglądam maksymalnie dwa razy w miesiącu. Chciałbym dokupić do tego sprzętu jeszcze subwoofer właśnie ze względu na brak efektu niskiego zejścia w filmach jaki i również do posłuchania raz na jakiś czas głośniej muzyki klubowej. Głownie słucham muzyki radiowej ale wtedy subwoofera nie będę uruchamiać ponieważ basu raczej nie brakuje. Sprzęt gra w salonie około 22m² budżet to 2000zł co sądzicie o Yamaha NS-SW700? Zależy mi na dużej mocy

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tez uzywam 803 ale z innymi kolumnami i tez planuje zakup suba.Jednak bardziej mysle o subie do muzyki i polecono tutaj SVS SB 1000.Zamknieta obudowa wiec napewno do muzyki powinien sie dobrze sprawdzic.Do filmow moze lepiej jakis otwarty z BR.....Ale wydaje mi sie ze jednak nie Yamahy.....

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oh nie, w danym budżecie znajdziesz znacznie lepszy inny subwoofer niż Yamaha. Jeśli możesz minimalnie dołożyć, koniecznie spójrz na SVS SB-1000. To konstrukcja zamknięta, bardzo szybki, dokładny bas. Zestaw taki świetnie sprawdzi się w kinie domowym, ale także możesz subwoofer wykorzystać do odsłuchu muzyki, możesz delikatnie wspomóc w najniższych częstotliwościach Twoje kolumny, efekt będzie bardzo dobry.

Zapraszam serdecznie na odsłuchy i porównania do naszego salonu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...