Skocz do zawartości

Słuchawki półotwarte do 600 zł (używane/nowe)


Recommended Posts

Cześć. Chcę złożyć zestaw do słuchania PoP Dance.

Półotwarte - ponieważ chcę by była wentylacja ( podczas ćwiczeń ) będą noszone do 2h. Mogą być na kablu / Uszy wielkościowo średnie.

Lubię brzmienie na planie " V" z głębokim basem i wysoką górą.

Grajek myślałem o używanym Ibasso DX80 bądź xDuoo X3 II Model 2018 AK4490 BT4.0 z aptX USB DAC 

Nie słuchałem żadnych rozwiązań ( brak możliwości) Czytałem o Koss Porta Pro ponoć jakość dźwięku do ceny na + oraz sporo basu ( ponoć recabling warto zrobić...) To chyba otwarte słuchawki więc zapewne jakość mniejsza.

Obecnie mam starego Cowona C2 ze słuchawkami Phiaton Moderna Ms 200 ( na kabelku ) wpuszczony za koszulkę nie robi problemów ( a nie trzeba płacić za bluetooth ).

Chciałem coś nausznego by dźwięk był co najmniej 2 razy lepszy .Dlatego też pomyślałem o zmianie Grajka jak i słuchawek na nowe

Dziękuję za czas, jeśli czytasz post.

Edytowano przez Robert112233
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć,
W takim przypadku wziąłbym pod uwagę Beyerdynamic DT990 w wersji 250 Ohm lub zamknięte Meze 99 Neo. Beyerdynamic to brzmienie bardzo dokładne z mocnym dołem jak na słuchawki półotwarte. Meze 99 Neo to brzmienie łagodne z dużym wykopem. DX80 to dobry odtwarzacz, który powinien sobie poradzić zarówno z Meze jak i Beyedynamic. 

Pozdrawiam 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...