Skocz do zawartości

Jakie kable głośnikowe do zestawu Onkyo Tx-8250 + Heco Aurora 300 ?


Canarino

Recommended Posts

 

10 minut temu, 1Ender napisał:

Co znaczy za sztukę? Ile chcesz przeznaczyć za 1 metr bieżący?? 

Jakie są obecnie? Co chcesz poprawić zmienić w dźwięku? 

 

Będę dopiero kupował Onkyo Tx 8250 z Heco Aurora 300 . Słyszałem ze jak sie kupuje z salonu to trzeba dokupić okablowanie i dlatego pytam. Pierwszy raz kupuje wieze 

 

Edytowano przez Canarino
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak będziesz chciał dobre przewody glosnikowe to napisz do mnie priv. Mam nadwyżkę, nowe, grube porządne z miedzi OFC. Zrobię Ci duży upust od ceny sklepowej. Ale musisisz się spieszyć, bo w niedzielę wyjeżdżam.

Oczywiście nie musisz kupować. Wracam za 2 miesiące. 

@Arturas przestań kpić. Każdy ma prawo zapytać. Nikt nie wie wszystkiego. Zwłaszcza na początku przygody audio. Starajmy się być bardziej wyrozumiali i mili dla siebie. 

Pozdrawiam 

 

Edytowano przez 1Ender
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Arturas sobie grabi , stał się już wrogiem wpszoniaka , teraz zaczepia Endera , fiu fiu - pakty o nie agresji nie pomogą jak wszyscy wyślemy "zgłoś posta" :D 

Do autora wątku , kup zwykłe kable głośnikowe 100% miedź i będzie dobrze , nie daj się wycyckać u sprzedającego na jakieś drogie bo sprzęt masz raczej budżetowy

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WPszoniak to sie mnie czepnął, tak dla ścisłości, bo ja do niego nic nie pisałem i nie wiem do tej pory o co mu chodziło,  miał mnie chyba za kolegę Fafniaka i Krafta, wstawiłem  zdjęcie Panu Pszoniakowi - miłość Ci wszystko wybaczy,ale już nic nie odpisał - dokładnie  kolego idź do sklepu, powiedz Panu że  chcesz kabel z miedzi beztlenowej ofc  najtańszy 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...