Skocz do zawartości

AMPLITUNER Pioneer VSX 415


Elwi

Recommended Posts

Jeśli chodzi o ilość to napewno 5.1 . Czy stojące czy małe to już bez różnicy. Jeśli chodzi o kasę to narazie nie mam jakiegoś ograniczonego budżetu. Poprostu chciałabym wiedzieć o jakiej mocy mają być. Pokój to jest jakiś około 30m kwadrat. Mają grać z dvd i oczywiście telewizorkiem icon_smile.gif
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Elwi preferencje dzwiękowe.. ? lub czy coś posiadasz czy kolumny mogą być z drugiej ręki na czym Ci zależy budując kino; czy pomyślałeś o kablach, czy znasz sie na ustawieniach sprzętu, jaka jest akustya w pokoju...jest masę informacji które neleży znać i sie nimi posługiwać!
To bardzo istona sprawa - aby pożniej nie było zaskoczenia
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Delikatnie ujmując jestem dziewczyną. Jeśli chodzi o ustawienia sprzętu w pokoju to wiem jak go rozstawić. Chodzi mi o to np jeżeli moc RMS w amplitunerze to 100w to o jakiej mocy głośniki mogę podłączyć?? Bo wiem, że jeśli chodzi o markę głośników to najlepsze firmy to PIONIEER, CODA, YAMO. Chodzi mi bardziej o doradę w parametrach co mogę pod ten mój wzmacniacz podłączyć. Jedni twierdzą, że jeżeli głośnik ma moc RMS 3W to nie mogę go podłączyć do tego sprzętu a drudzy mi mówią, że jest ok.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuchaj. Ja jestem laikiem w tej sprawie. O systemie jaki chce napisałam wyżej, że szukam systemu 5.1 nie ma dla mnie różnicy czy to będą podłogowe czy jakies mniejsze głośniki. Pokój ma około 30m kwadratowych. Pytanie moje jest następujące o jakiej mocy mogę podłączyć głośniki do amplitunera, którego moć RMS jest 100W?? Będę wdzięczna za tą odpowiedź. Literówki zdarzają się każdemu. Gdybym była osobą wszechwiedzącą na ten temat to nie umieszczałabym tutaj postu.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...