Skocz do zawartości

Yamaha RN-803D


Dyfy

Recommended Posts

Dnia 21.02.2019 o 14:22, rafalik1 napisał:

Jesli nie podchodziła tobie muzyka z 602 spróbuj te kolumny odsłuchać z ONKYO 8250/8270. 

Ja właśnie pozbyłem się Onkyo 8250 i kupiłem Yamahe 803. Onkyo 8250 dla mnie zbyt zamulone. Yamaha dużo lepiej gra. I do tego ma Yapo. U mnie dość przydatne, bo w domu małe dziecko i często jak śpi to słucham muzyki dość cicho, a Yapo wszystko ładnie wyrównuje. 

Edytowano przez lukluk71
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 23.02.2020 o 11:21, lukluk71 napisał:

Ja właśnie pozbyłem się Onkyo 8250 i kupiłem Yamahe 803. Onkyo 8250 dla mnie zbyt zamulone. Yamaha dużo lepiej gra. I do tego ma Yapo. U mnie dość przydatne, bo w domu małe dziecko i często jak śpi to słucham muzyki dość cicho, a Yapo wszystko ładnie wyrównuje. 

Ja natomiast myślałem ostanie na wymianie na 8390 ale szkoda mi mojego 8270 i w sumie nie wiem czy były przeskok znaczny

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 10 months later...
Dnia 22.02.2019 o 22:14, ksi3zyc napisał:

Na jakich utworach testowałeś? jakie głośniki? jakie źródło? Chętnie porównam tyle, że mam dostęp tylko do TIDALa HiFi.

U mnie będzie grała RN803D + KEF Q750 + Melodika Purple Rain +Tidal HiFI

 

witaj, też planuje w tym roku zakupić dokładnie w takiej konfiguracji moje pierwsze prawdziwe stereo, czy apli daje radę na tych Kefach q750?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...