Skocz do zawartości

Jakie słuchawki douszne w cenie do 500 zł


Recommended Posts

Chciałbym sobie w najbliższym czasie kupic nowe słuchawki douszne. W cenie do 500 zł. Jestem w stanie dac ewentualnie 100 zł więcej, jeśli akurat znajdzie się coś porzadnego. Chciałbym aby dobrze blokowały to co się dzieje na zewnątrz. Słuchawki głównie do podróży, do lotów ( słuchania muzyki oraz oglądania filmów).

Zastanawiałem się nad tym modelem

http://drumstore.pl/produkty_perkusyjne/akcesoria/sluchawki_i_ochrona_sluchu/shure_shure_se215-cl-e_-_sluchawki_douszne.html

Co o nim sądzicie? 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zacznijmy od tego, jakiego dźwięku oczekujesz. W takiej cenie nie ma co brać czegokolwiek, można już zacząć "marudzić" :D 

Shure to dobry wybór, będą grać ładnym, kontrolowanym, sprężystym basem, ale też z podkreśloną górą - to takie brzmienie 'V' w monitorowym wydaniu. Brzmienie jest baaaardzo zbliżone do tańszych MEE Audio M6 PRO pierwszej generacji. Wielu posiadaczy Shure wymieniło je na te słuchawki i nie narzekali :)

Bardzo ciekawe, angażujące brzmienie oferuje wyższy model MEE Audio - Pinnacle P2. Sama używam ich z iPhone na co dzień i naprawdę dają radę. Porównywaliśmy ich brzmienie  z HiFiMAN RE-400, które również gorąco polecam ze względu na brzmienie (test znajdziesz tutaj), chociaż wcześniej wymienione słuchawki mają tę przewagę nad RE400, że ich przewody są odłączane, więc można je bez problemu wymienić np. na adapter Bluetooth.

Jeśli interesuje Cię brzmienie z mniejszą ilością basu, a mocno wysuniętą średnicą, sprawdź Acoustic Research AR-E100. Cena wykracza odrobinę poza budżet, ale w zestawie jest już adapter Bluetooth. 

Przy doborze odpowiednich gumek wszystkie polecone modele będą dobrze izolować od otoczenia. Pod tym względem mi osobiście najbardziej w pamięć zapadły ostatnie wymienione, czyli Acoustic Research - nieźle się zaskoczyłam po włożeniu ich do uszu, kiedy ucichł nagle cały szmer biura. :D 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...