Skocz do zawartości

tx-8250


intruz

Recommended Posts

dzien dobry

w sumie pytanie nie bardzo z działu stereo ale dotyczy ampli stereo który mi wpadł do oka

wymyśliłem sobie tx-8250 do połączenia sprzętów które mam w salonie i teraz pytanie czy obsłużę nim cały dzwięk i czy dobrze myślę (czy to zadziała)

dekoder nc+ HDMI do TV, a optyk do ampli

xbox one HDMI do TV a optyk do ampli

 

widziałem gdzies że można wszystkie hdmi puścić na tv i z TV optykiem na ampli ale pisali że to jest gorzej prawda?

 

będzie jeszcze dokupiony onkyo c-7030 który też puszczę na optyka  z tym że dwa miałbym zajęte więc zostanie mi coax

a do tx-8250 heco 700

KD mnie nie kręci, TV 30% , konsola 30% , muzyka 30%, chce mieć dobre stereo

ma to ręce i nogi czy lepszym rozwiązaniem jest tx-8270?

 

 

Edytowano przez intruz
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Połączenia dobre, jedynie odtwarzacz połącz z amplitunerem analogowo, zagra lepiej.

Natomiast jeśli budżet pozwoli, lepszym rozwiązaniem będzie wyższy model amplitunera Onkyo TX-8270. Urządzenie to posiada sekcję złącz HDMI, pozwoli Ci to na podłączenie dekodera i konsoli kablem HDMI do amplitunera i wyprowadzenie tylko jednego kabla HDMI do telewizora. Łatwiejsza obsługa, prostsze połączenia, warto pomyśleć.

Co do kolumn, do Heco Aurora 700 są bardzo dobrym uzupełnieniem amplitunera Onkyo.

Zaraszam serdecznie do naszego salonu na odsłuchy, porownania oraz indywidualne wyceny dla forumowicza.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@intruz nie napisales nic o pomieszczeniu w jakim to ma grac, a w sumie to podstawa. Nie piszesz o dzwieku jaki lubisz, a to juz w ogole najwazniejsza sprawa. Jakiej muzyki sluchasz ?

btw dobra rada: jak nie wiesz co wybrac to odpowiedz na te powyzsze pytania, a bardziej osłuchani forumowicze podpowiedza co wybrac na odsluchy. Wypozycz pozniej sprzet od branzy i na tej podstawie sam dokonaj wyboru. Nie bedziesz mial pozniej do siebie pretensji, ze wydales mnostwo kasy, a nie gra tak jak sobie to wymarzyles ;)

Edytowano przez Przemek Ost
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 9 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...