Skocz do zawartości

Kino domowe 5.1 do pokoju 18 m2


fr86

Recommended Posts

Witam,

potrzebuje pilnie zestawu kina domowego. oraz stereo Warunek jest taki, że muszę je nabyć w Media Markt najpóźniej do wtorku. Mogą to być zestawy bądź oddzielnie wzmacniacze i zestawy kolumn. Pokój około 18 m2. W przyszłości chciałbym zabrać zestaw do salonu około 40 m2. Zestaw kina domowego ma służyć do oglądania filmów oraz okazjonalnego puszczenia muzyki. Chciałbym wydać około 6000-7000 zł na zestaw stereo oraz kino domowe. Czy jakikolwiek zestaw kina domowego "plastikowego" ma rację bytu? Przykładowo zestaw głośników HARMAN KARDON HKTS 65 BQ. Chodzi o wygląd i małe pomieszczenie. Kolumny muszą być w kolorze czarnym lub białym. Nie wiem czy mogę wysłać gotowego linka z produktami, które są dostępne w sklepie więc narazie się wstrzymam. Z góry dziękuje za wszelką pomoc.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zakładam, że kupujesz w MM ze względu na jakiś zwrot+zniżkę, albo coś podobnego? Pytam dlatego, żeby się nie okazało, że wydasz 7000 zł, dostaniesz zwrot 50%, a tu jakiś system za 3500 zł zagra lepiej.

S4Home, popatrzyłem na stronę MM i za 7000 widzę: DENON AVR-X1500H Czarny + Dali ZENSOR 7/1/Vocal
Taki zestaw byłby chyba ok dla pytającego?

Zresztą widzę, że tam są jakieś absurdy. Jakiś plastikowy system Bose Lifestyle 600 za 14000..?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam karty podarunkowe, które muszę wykorzystać do końca lutego. Około 4000 zł i do tego mam około 3000 zł w gotówce. Założyłem dwa tematy, ponieważ chciałem kino domowe 5.1 i zestaw stereo do dwóch różnych pokojów. Mogą być dwa zestawy lub 4 oddzielnie produkty typu:

https://mediamarkt.pl/rtv-i-telewizory/amplituner-yamaha-rx-v485-czarny

https://mediamarkt.pl/rtv-i-telewizory/zestaw-glosnikow-m-audio-hts-900-mkii-czarny-2

https://mediamarkt.pl/rtv-i-telewizory/zestaw-glosnikow-harman-kardon-hkts-16bq

Amplituner + zestaw głośników do kina domowego. Kompletnie się na tym nie znam, dlatego proszę o pomoc w wyborze.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przykładowo zestaw:

Taga Harmony TAV-606 v.3  - 1200 zł

Yamaha RX-V485 - 1900 zł

Czyli o ponad połowę taniej. O które Quadrale chodzi?

QUADRAL Quintas 6500 - 1700 zł 

QUADRAL Quintas 6500 LE - 2000 zł

 

Które wybrać? Jaki do tego subwoofer? Czy jest sens się bawić, jeżeli zestaw ma służyć w 90% jako kino domowe?

Proszę o pomoc. Jaka jest różnica pomiędzy tymi dwoma modelami Quadrali?

QUADRAL Quintas 6500 - 1700 zł 

QUADRAL Quintas 6500 LE - 2000 zł

oraz jak się te głośniki mają do:

Taga Harmony TAV-606 v.3  - 1200 zł

Pure Acoustics NOVA 6 - 1100 zł

Amplituner Yamaha RX-V485 - 1900 zł.

Kolor musi być czarny. Zależy mi też na aspektach wizualnych zestawu.

Proszę też o jakiś rozsądny zestaw stereo w cenie 3000-4000 zł. Nie muszą tego zestawu kupować w Media Markt. Z góry bardzo dziękuje za wszelką pomoc.

 

Edit:

Jest jeszcze taki zestaw za 4135 zł - kino domowe YAMAHA MusicCast RX-V483 + Indiana Line Nota 550/240/740 Czarny

Edytowano przez fr86
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

S4Home czy możesz mi podać jakiś zestaw stereo? Nie muszę brać w Media Markt. Jest jeden problem, bo muszę wziąć jeden produkt za minimum 3000 zł. Patrzyłem to jest taki zestaw w Media Expert:

Kino domowe YAMAHA RX-V485 + NOTA 550/740/240 Czarny - 3899 zł

więc ten zestaw w Media Markt jest nieopłacalny. Nie mogę niestety wziąć oddzielnie amplitunera i zestawu głośników:

Kino domowe YAMAHA MusicCast RX-V485 + Pure Acoustics NOVA 6 Czarny - 2999 zł
Kino domowe YAMAHA MusicCast RX-V485 + NS-F51/NS-P51 Czarny  - 2949 zł

Jak się ma ta Nova 6 w stosunku do Quadrali 6500 lub Taga v3?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pioneer VSX-832-B, Taga Harmony TAV-606 v.3 - 2899 zł
Yamaha MusicCast RX-V485, Indiana Line Nota 550X /240X /740X - 3899 zł

Zostały mi do wyboru takie dwa zestawy. Który będzie lepszy? Czy ewentualna dopłata 1000 zł ma sens? Jeszcze mam pytanie, odnośnie głośników tylnych bluetooth. Czy nadają się one do kina domowego? Chodzi o względy wizualne. Do Yamahy wiem, że można takowe podłączyć, a jak to się ma do Pioneer VSX-832-B?

Edytowano przez fr86
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...