Skocz do zawartości

Słuchawki multizadaniowe


Recommended Posts

Siema!

Dotychczas korzystałem ze słuchwek Razer Man’O’War 7.1 (virtual) i zamierzam sie przerzucic na lepszy sprzet. Sporo sie naczytalem na ten temat i slyszalem, ze sluchawki gamingowe nie maja podjazdu do dobrych słuchawek? Znajomy polecal mi Sennheiser hd599

Czym powinienem sie kierować przy doborze takiego sprzetu? Zalezy mi na dobrym pozycjonowaniu w grze i czystym dzwieku przy odtwarzaniu filmow czy sluchaniu muzyki.

 Czy moze jednak zaufac Sennheiserowi w wydaniu Game Zero dedykowanemu pod graczy?

Chcialbym sie zamknac w 1000 zl. Jakie macie doswiadczenia w tym temacie?

E3977276-4C95-48A8-812B-EBB3EBEC632A.jpeg

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja od siebie mogę dodać żebyś przetestował Sennheiser hd 579 podobno lepiej grają od HD 599 lecz sam tego nie przetestowałem no i są tańsze o 40zł ;) . 

Odnośnie odsłuchu jestem bardzo zadowolony. w grach pozycjonowanie jest wyśmienite a słuchanie muzyki to czysta przyjemność. 

Mam jeszcze "gamingowe" słuchawki HyperX Cloud (tanie nie były) powiem tak nie ma co porównywać, po prostu to jest przepaść. 

Moje Sennheiser-y napędza Audiotrak Prodigy Cube Black. Uważam że jest to dobre połączenie no i w kwocie tysiąca się zmieścisz, zostanie jeszcze na dobrą flaszkę ;). 

 

Pozdrawiam. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Pi0ter napisał:

Ja od siebie mogę dodać żebyś przetestował Sennheiser hd 579 podobno lepiej grają od HD 599 lecz sam tego nie przetestowałem no i są tańsze o 40zł ;) . 

Odnośnie odsłuchu jestem bardzo zadowolony. w grach pozycjonowanie jest wyśmienite a słuchanie muzyki to czysta przyjemność. 

Mam jeszcze "gamingowe" słuchawki HyperX Cloud (tanie nie były) powiem tak nie ma co porównywać, po prostu to jest przepaść. 

Moje Sennheiser-y napędza Audiotrak Prodigy Cube Black. Uważam że jest to dobre połączenie no i w kwocie tysiąca się zmieścisz, zostanie jeszcze na dobrą flaszkę ;). 

 

Pozdrawiam. 

Dzieki za wskazowke :) tez slyszalem ze 579 sa spoko. A co do HyperX to zawiodlem sie okrutnie dlatego tez chce isc w strone normalnych sluchawek,a nie marketingowego napompowania gamingowego

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na to pytanie niestety nie jestem w stanie Ci odpowiedzieć.

Wybierz się na odsłuchy, jak będziesz miał słuchawki podłączysz je to wtedy sam ocenisz czy Sound Blaster Z jest wystarczający czy nie. 

Ja od siebie mogę tylko dodać że Audiotrak Prodigy Cube Black wraz z Sennheiser HD 579 pod moje ucho to zgrany duet.

 

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...