Skocz do zawartości

Recommended Posts

Witam,

Posiadam słuchawki beyerdynamic dt150 250 ohm i wzmacniacz słuchawkowy objective2. Do szczęścia brakuje mi dac'a lub zew karty dźwiękowej. Wszystko jest i będzie podłączone do kompa. Z racji że jest dźwiękowa zintegrowana to nie gra dobrze.

Obecnie testuje Dragonfly red. Jest dobrze ale może być lepiej :) Wg mnie cena nie adekwatna do jakości.

Budżet jakim dysponuje to ok 500/600 zł. W grę wchodzą również sprzęty używane.

Wysłane z mojego HTC One M9 przy użyciu Tapatalka

Nostromo Wolf, Dac Magic 100, SMSL Sanskrit 

Zależy jakiego dźwięku szukasz. Zawsze możesz sprzedać O2 i kupić odrazu combo np Aune T1 oraz wymienić lampę na lepszą.

Dnia 27.02.2019 o 14:33, piotr.luczaj napisał:

Witam,

Posiadam słuchawki beyerdynamic dt150 250 ohm i wzmacniacz słuchawkowy objective2. Do szczęścia brakuje mi dac'a lub zew karty dźwiękowej. Wszystko jest i będzie podłączone do kompa. Z racji że jest dźwiękowa zintegrowana to nie gra dobrze.

Obecnie testuje Dragonfly red. Jest dobrze ale może być lepiej :) Wg mnie cena nie adekwatna do jakości.

Budżet jakim dysponuje to ok 500/600 zł. W grę wchodzą również sprzęty używane.

Co chciałbyś zmienić, lub co Ci się nie podoba w brzmieniu O2 i Waszki?

Czego było mało? Na pewno jasności w dźwięku, grało to jakby lekko przytłumione. Wcześniej miałem kartę dźwiękową xonar D1 i jakoś to jaśniej grało.

O2 i UAE23 bardzo dobrze wspominam, z resztą taki tor ma do dzisiaj mój syn.. Wszystko można powiedzieć o tym zestawieniu tylko nie to, że zamula. O2 masz z wejściem RCA, czy standardowo na mini jacka? Bo kabel też może być wąskim gardłem.

43 minuty temu, piotr.luczaj napisał:

Wyjście na Jack

Łączyłem UAE23 z O2 Cordialem CFS. Są różne długości; 0,6m - 1,5m. 

Napisano (edytowany)

ok dzięki za podpowiedzi. Jak przyjdzie będę testował. Jak nie ta kombinacja to będę szukał i testował to co wyżej kolega proponował lub jeszcze coś innego. Oby UAE23 zadowolił moje uszy :)

Edytowano przez piotr.luczaj

Napisano (edytowany)

Sprawdź tego DACka chociaż myślę, że te droższe moje propozycje więcej by wycisnęły z tak dobrych słuchawek.

Edytowano przez Arko55

1 godzinę temu, piotr.luczaj napisał:

ok dzięki za podpowiedzi. Jak przyjdzie będę testował. Jak nie ta kombinacja to będę szukał i testował to co wyżej kolega proponował lub jeszcze coś innego. Oby UAE23 zadowolił moje uszy :)

Daj znać jak dojdzie UAE23.

Także jestem po pierwszych testach UAE23. Jest tak jak oczekiwałem, jest jasno, czysto przejrzyście :) Zgodnie z zaleceniem również podłączyłem z nowym kabelkiem Cordial'a

Na dzień dzisiejszy w zupełności mi to wystarcza i naprawdę jeśli ktoś ma podobne upodobania co do barwy to naprawdę polecam.

38 minut temu, piotr.luczaj napisał:

Także jestem po pierwszych testach UAE23. Jest tak jak oczekiwałem, jest jasno, czysto przejrzyście :) Zgodnie z zaleceniem również podłączyłem z nowym kabelkiem Cordial'a

Na dzień dzisiejszy w zupełności mi to wystarcza i naprawdę jeśli ktoś ma podobne upodobania co do barwy to naprawdę polecam.

To super, że udało się trafić w twoje gusta. :D