Skocz do zawartości

Głośniki Fisher STE-2100


Mariusz Sobota

Recommended Posts

Dzień dobry, 

Witam wszystkich bardzo serdecznie i pozdrawiam.

To mój pierwszy post dlatego bardzo proszę o wyrozumiałość ☺

Chciałbym zacząć przygodę w świecie audio. Szukam dla siebie pierwszego zestawu "startowego". Jestem po paru odsłuchaniach sprzętu, głównie altusy. Znalazłem jednak ostatnio głośniki fisher ste-2100.

 https://www.facebook.com/marketplace/item/232344157649961/

Czy możecie o nich cos powiedzieć więcej? Może mieliscie możliwość odsłuchania? Wybieram sie na odsłuch tychże glosnikow w najblizszy weekend z tym, że muszę pojechać dość daleko i nie wiem czy warto.

Przeszukalem wcześniej forum i nieznalazlem tego modelu.

Szukam zestawu do pokoju 15 m, ściany 5x3m, slucham wielu gatunków, głównie rock, alternatywa, blues, jazz. Chciałbym złożyć pierwszy zestaw w kwocie do 700zl. Wiem, że to bardzo skromny budzet i większość osób powie, ze w tej cenie nie będzie niczego dobrego, ale mimo wszystko prosze o wyrozumiałość, w koncu kazdy kiedys zaczynał ☺

Dodam, że narazie wzmacniacza nie posiadam. Chialbym w marcu wszystko skompletować.

Z góry dziękuję za jakąkolwiek pomoc.

Edytowano przez Mariusz Sobota
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za odpowiedź.

Największą przeszkodą dla mnie jest brak wiedzy w temacie sprzetu audio. Niestety jestem totalnie zielony. Staram sie to nadrabiać, ale im wiecej czytam tym większy mętlik.

Rozumiem, ze doradzasz nastawic sie na odpowiedni sprzęt oraz kwotę... wiem że takich wątków na forum jest sporo, wiec nie chcę dokładać tutaj kolejnego. Mam jedynie prośbę czy mógłbyś mi podpowiedzieć tą kwotę lub sprzęt wokół ktorego musze sie skupic bylbym wdzięczny. Moze być na priv.

Wątek chyba do zamknięcia...

 

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...