Skocz do zawartości

Jaki subwoofer do 2 tyś


Krutki

Recommended Posts

21 godzin temu, Krutki napisał:

Salon 18m z otwartym aneksem kuchennym kuchnia 25 m. O co chodzi podłączenie wysoko prasowe? 

"Podłączenie wysokoprądowe/wysokopoziomowe: poprzez podłączenie do terminali głośnikowych wzmacniacza sygnatura soniczna całego kanału wzmocnienia dostarczana jest do subwoofera, zachowując spójność tempa i barwy. Innymi słowy, sygnał wysłany do subwoofera jest dokładnie takim samym sygnałem jak ten wysłany do głośników, co pozwala na idealną ich integrację. Podłączenie to nie wpływa na pracę wzmacniacza, ponieważ impedancja wejściowa subwoofera wynosi 100,000 Ohm. Podłączenie to pozwala na uniknięcie wpływu na sygnał, gdyż żadne dodatkowe elementy nie znajdują się bezpośrednio na drodze sygnału."

Przy odsłuchu muzyki lepiej podłączyć wysokoprądowo ale w praktyce lepiej wypróbować obydwa sposoby podłączenia.

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co myślicie o TAGA Harmony TSW-200 skoro mam zestaw głośników  taga  byłby cały zestaw taga czytałem?? że jest lepszy od Klipsch 110 ktoś coś 

13 godzin temu, S4Home napisał:

Svs sb1000

Albo elac eq12 albo tannoy ts2.12

Tannoy ma najlepszą barwę dźwięku. Jest miękki soczysty. Elac ma najlepsze ustawienia, kalibrację i możliwość edycji pod stereo czy kino.

Piotr

A co myślicie o TAGA Harmony TSW-200 skoro mam zestaw głośników  taga  byłby cały zestaw taga czytałem?? że jest lepszy od Klipsch 110 ktoś coś 

Dnia 5.03.2019 o 19:58, Marcin Qazwsx napisał:

Nie wiem jaki masz metraż.

Moim skromnym zdaniem dorzuć troszkę do RELa t5i (15-20mkw) z naciskiem na stereo ale przy filmach sobie tez świetnie radzi.

Koniecznie podłączenie wysoko-prądowe. W stereo sprawia że sub ginie w pokoju.

 

 

A co myślicie o TAGA Harmony TSW-200 lubTaga Harmony inMove 8 HGB skoro mam zestaw głośników  taga  byłby cały zestaw taga czytałem że tsw200 jest lepszy od Klipsch 110 ktoś coś?? Metraż salon 20m otwierane dzwi do jadalnia z kuchnią 25m

Edytowano przez Krutki
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 months later...
Dnia 11.03.2019 o 07:36, S4Home napisał:

Nie pakoj się w suby od taga. Słabe są.  Wspomniany magnat albo dwa zrobią znacznie lepsze wrażenie.

Piotr

A jak z sub. Yamaha 300sw ktoś ma jakieś opinie na ten temat. Lepszy jest od klipsch r-120sw i 110 i tannoy ts2 niżej schodzi brzmienie lepsze

Edytowano przez Krutki
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 21.07.2019 o 13:28, Krutki napisał:

A jak z sub. Yamaha 300sw ktoś ma jakieś opinie na ten temat. Lepszy jest od klipsch r-120sw i 110 i tannoy ts2 niżej schodzi brzmienie lepsze

Na pewno nie, niżej zejdzie przy słyszalne skuteczności Klipsch, natomiast kontrolę i szybkość zapewni lepszą Tannoy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...