Skocz do zawartości

ONKYO CS-N575D - jaki sub?


Marcin Qazwsx

Recommended Posts

Ostatnio zakupiłem rodzicom malutką wieżę ONKYO CS-N575D. Mimo małych rozmiarów i mocy gra bardzo szczegółowo ale troszkę mi brakuje niższego zejścia.

Zastanawiam się jeszcze nad zakupem "małego" subwoofera (okolice 1000zł) koniecznie z auto włączaniem/wyłączaniem.

Przeznaczenie: głownie słuchanie muzyki.

Pokój ok 15mkw

Zastanawiam sie nad Klipschem R-8SW - czy warto?

Kurcze zależy mi też aby nie buczał na czuwaniu... Nie wiem czy za dużo nie wymagam za tego tysiaka ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, S4Home napisał:

I tak nie słyszysz tych 40 Hz wiesz o tym :)

no to idz w ts2.10

 

Piotr

eee 40hz jest słyszalne przecież.;)

Dzieki za info. "Acoustics 3060S" - co oni nie wymyślą :)

15 godzin temu, Q21 napisał:

Spójrz proszę na Q Acoustics 3060S. Bardzo dobry subwoofer, potrzebuje tylko trochę wolnej przestrzeni szczególnie po bokach.

Jeszcze tylko 5 stowek i drugiego rela5 wezme :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, Q21 napisał:

REL to klasa sama w sobie.

Taaaak. Kocham go za to, że mimo małych rozmiarów, potrafi zejść tak, że basu nie słuchać a chałupa się trzęsie :))

Acoustics 3060S - damy rade troszkę zejść z tej ceny jak cos? Brałbym pewnie na fv...

Głupio zabrzmi ale nie chce aby sub był dwa razy droższy od tej wieżyczki :))

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 16.03.2019 o 21:22, Marcin Qazwsx napisał:

Taaaak. Kocham go za to, że mimo małych rozmiarów, potrafi zejść tak, że basu nie słuchać a chałupa się trzęsie :))

Acoustics 3060S - damy rade troszkę zejść z tej ceny jak cos? Brałbym pewnie na fv...

Głupio zabrzmi ale nie chce aby sub był dwa razy droższy od tej wieżyczki :))

Napisz na priv, przygotuję Ci ofertę. Ale pomyśl o REL, to klasa sama w sobie. Ta cena nie bierze się z nikąd, to po prostu świetny sub.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 18.03.2019 o 10:25, Q21 napisał:

Napisz na priv, przygotuję Ci ofertę. Ale pomyśl o REL, to klasa sama w sobie. Ta cena nie bierze się z nikąd, to po prostu świetny sub.

Wiem, wiem bo mam go w parze z Emitami 30. Tylko drugi chciałem kupić rodzicom do tego małego Onka - tak sobie dawałem 1000 - 1200zł żeby troszkę tylko obniżyć pasmo. 

Dnia 18.03.2019 o 08:39, S4Home napisał:

Żartujesz? Mając rela świadomie się w to pakujesz?.najpierw wypożycz od chłopaków i bądź pewien decyzji 

Piotr

To dla rodziców 300km ode mnie:) Przypomnę że tam gra mały onkyo n575 i nie mam dużych wymagań. Szukam dobrego stosunku cena-jakość do 1500.

Rel za drogi.

Nie chce zawracać głowy z pożyczaniem odsyłaniem sprzętu za kilka stówek. Wieża ma 20W mocy wiec większość subów ją mocno ją wzmocni

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...