Skocz do zawartości

Zakup subwoofera


Side Close

Recommended Posts

Witam.

Przychodzę na forum z zapytaniem o zakup subwoofera do mojego kina domowego , fronty to Klipsch Synergy F3 z tyłu Klipsch Rb81 mk2 i zastanawiam się nad zakupem Klipsch Sw112 do tego kompletu ale czy moje kolumny nie przyćmią tego subcia , wszystko zasila Onkyo tx-nr808 . I zastanawiam się również nad Klipsch Sw115 albo R115sw .

Z góry dziękuje 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Q21 napisał:

Witaj,

przede wszystkim podaj proszę jak duże masz pomieszczenie odsłuchowe, czy zestaw będziesz wykorzystywał tylko do kina domowego, czy także do muzyki, jaki masz maksymalny budżet na zakup subwoofera.

Witam ,

Pokój ma 20m2 , wykorzystuje i w kinie oraz w muzyce lecz muzyka 2 razy w tygodniu to max . Budżet jest 3,5 tysiąca ale, chciałbym zostać przy Klipsch gdyż mam sentyment do tej marki a SVS nie jest na moją kieszeń i interesuje mnie przedni wylot bass-refleks gdyż jest w planach zabudować subwoofer . 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze ODRADZAM zabudowanie subwoofera, nawet takiego z przednim bas-reflex. Nie zagra to dobrze.

Jeśli Klipsch, to tylko model SPL-120. To mocny, szybki subwoofer, dobrze sprawdzi się w Twoim systemie. Ewentualnie jako alternatywa REL HT1205 oraz SVS PB-2000.

Zapraszam serdecznie do naszego salonu na odsłuchy, porownania, także wypożyczenia oraz indywidualne wyceny.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...