Skocz do zawartości

Pioneer vsx1020 + stx electrino250


Wiewik1

Recommended Posts

Witam 

Mam dylemat mam Pioneera jak w tytule vsx1020 i chce kupić do niego jakieś niskobudżetowe stereo i niemal jestem przekonany do zakupu stx electrino 250 lub 150 ostatecznie, modele niżej f200 bądź też electrino 200 . Pomieszczenie w kształcie L pokój dzienny z kuchnią blok ok 26m2. 

Zacząłem się zastanawiać czy mój Pioneer pociągnie te stx electrino 250 czy lepiej wybrać niższe modele?głównie oglądam filmy czasem muzyka bez przewagi konkretnego gatunku.

Proszę o kilka rad

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

z podanych przez Ciebie modeli najlepiej STX Electrino 250, ewentualnie w podobnym budżecie masz Pylon Audio Pearl 27 lub Monitor Audio MR6. STX zagra najbardziej ofensywnie, wyraźniej eksponując skraje pasma. Monitor Audio i Pylon to trochę spokojniejszy, bardziej plastyczny charakter grania.

Zapraszam serdecznie do naszego salonu na odsłuchy, porównania oraz indywidualne wyceny dla forumowicza.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

1 godzinę temu, Q21 napisał:

Cześć,

z podanych przez Ciebie modeli najlepiej STX Electrino 250, ewentualnie w podobnym budżecie masz Pylon Audio Pearl 27 lub Monitor Audio MR6. STX zagra najbardziej ofensywnie, wyraźniej eksponując skraje pasma. Monitor Audio i Pylon to trochę spokojniejszy, bardziej plastyczny charakter grania.

Zapraszam serdecznie do naszego salonu na odsłuchy, porównania oraz indywidualne wyceny dla forumowicza.

A mój amplituner kinowy nie da się ukryć da radę?

Które modele macie u siebie?

Edytowano przez Wiewik1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...