Skocz do zawartości

Które słuchawki wybrać?


Recommended Posts

Witam,

szukam słuchawek, które będą przeznaczone do słuchania muzyki na smartfonie, zastanawiam się nad dwoma modelami słuchawek.

1.https://www.mediaexpert.pl/sluchawki-douszne/sluchawki-dokanalowe-panasonic-rp-hde3me-k-czarny,id-1119967

2,https://www.mediaexpert.pl/sluchawki-douszne/sluchawki-dokanalowe-sony-mdrxb50apb-ce7-z-mikrofonem-czarny,id-591283?snrai_campaign=vQIeeRHuFexZ&snrai_source=&snrai_content=&snrai_id=9df60ec88239a572d31e61dff3a38cb4

Te pierwsze są dosyć drogie, ok 300zł ( w tej cenie można by było kupić dwie pary tych drugich;) ), jednak różnią się mocno swoimi specyfikacjami tj. pasmem przenoszenia 1 - 5-40k

2 - 4-20k , jak i również impedencją 20/40 Ohm. Bardzo bym prosił kogoś o pokierowanie mnie w wyborze, przybliżenie mi które słuchawki będą lepsze. :) Dziękuję i pozdrawiam!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Janusz Duryn napisał:

Rozumie, że szukasz doków do 300 zł. Mogę polecić z czystym sumieniem Final Audio E2000 lub model wyższy E3000. Są również wersje z pilotem na kablu, dopisek na końcu nazwy "c". 

Dziękuję bardzo za polecenie słuchawek, zaraz wezmę się do głębszej lektury o nich. :)

Co możesz mi powiedzieć o basie w tych słuchawkach?  Przeczytałem na kilku stronach, iż bas mógłby być lepszy, a zważywszy na to iż słucham w większości muzyki elektronicznej, to na basie i wysokich brzmieniach  mi bardzo zależy. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Posiadałem te drugie słuchawki od firmy Sony, całkiem przyjemne brzmienie, basy również dobre, aczkolwiek chciałbym znaleźć coś lepszego. Myślisz, że patrząc po samych ich specyfikacjach można by było ocenić, iż dźwięk w nich będzie lepszy w tych od Panasonica? Czy to tylko cyferki, którymi nie powinienem się kierować, bo nie można po nich ocenić dźwięku jaki powinien w nich być? ;) 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...