Skocz do zawartości

Kolumny do kina domowego do 3000zł.


Pi0ter

Recommended Posts

Witam Panowie szukam kolumn do kina domowego, na obecną chwilę posiadam amplituner YAMAHA RX-V685 oraz subwoofer Klipsch SPL-100 CE.

Od kolumn oczekuję szczegółowego,detalicznego dźwięku, lubię wyraźną górę, klipsch-e mają dla mnie idealną barwę dźwięku lecz niestety ceny... 

W oko wpadły mi kolumny Jamo S809 HCS /// JAMO S-807 HCS  miał ktoś z nimi styczność ?  ? 

Kolumny będą wykorzystywane w 90 % do kina domowego. 

Pokój w jakim będą grały ma 18m2.

Budżet jakim dysponuję to 3000zł 

Proszę o propozycję. 

 

Pozdrawiam.  

 

Edytowano przez Pi0ter
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za info, wiem że salon nie jest zbyt duży dlatego bardziej skupiłem się na zestawie JAMO S-807 HCS plus S 8 ATM do atmos. Niestety nie mam możliwości zamontowania głośników na suficie a skoro amplituner obsługuje atmosa to warto skorzystać z tej opcji. O bass się nie martwię, Klipsch powinien uzupełnić dolne pasmo. 

Dotychczas posiadałem zestaw Tannoy Eclipse Three 5.0 lecz niestety w kinie kompletnie mi nie leżał, w muzyce petarda lecz w kinie brakowało mi szczegółów(górnego pasma)  

 

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chodzi nawet o wielkość pomieszczenia tylko o klasę. 

Jamo przygotowało świetna propozycje dla kobiet. Wyglądowi czad. Ale jakościowo to bardzo słabe granie. Klasa s606 za 2.5 razy tyle. 

Moim zdaniem set quadral argentum argentum 6000, melodika bl40mkIII czy nawet indiana linę nota 550 zagrają znacznie lepiej.

Piotr

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...