Skocz do zawartości

sluchawki wokoluszne do smartfona


Recommended Posts

  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...

Zdecydowalem sie na sluchawki DENON AH-D1200 choc zastanawialem sie jeszcze nad FOCAL LISTEN, ale one sa nauszne. 

Sluchawki te sa bardzo dobrze wykonane bez trzeszczacych plastikow. W zestawie sa dwa przewody o dlugosci 1,3 m kazdy: jeden z zwykly, drugi z przelacznikiem do rozmow. Brak w zestawie przejsciowki na 6,3mm, chociaz mi nie jest potrzebna. Niskie tony sa rewelacyjne (bez dudnienia), srednica lekko wycofana, wysokie tony sa dobre (bez dzwonienia). Zobaczymy jak sie wygrzeja, a mysle, ze powinny jeszcze lepiej grac.

Dziekuje kolegom za udzielone porady i prozycje sluchawek.

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, MobyDick napisał:

Te ładne widelce pałąka są w nich z tworzywa czy z metalu ?

Wedllug mnie jest to plastik ladnie polakierowny, ale tak wczesniej mowilem nic nie trzeszczy.

Dodam jeszcze, ze muszle obejmuje cale ucho. Poduszki muszli sa wykonane z syntetycznej skory, ale sa mile w dotyku. Jedyne do czego mial sie przyczepic to zewnetrzna czesc muszli, bo widac na nich kazde dotkniecie i trzeba je usuwac wilgotna szmatka. 

Wydalem mniej niz zalozylem na poczatku tj. 580zl, ale jestem zadowolony z wyboru i polecam innym przetestowanie tych sluchawek! 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
12 godzin temu, MobyDick napisał:

Obawiam się że raczej nie znajdziesz środków do konserwacji czegoś takiego. W przypadku skóry naturalnej można ją natłuszczać kremem kosmetycznym. W przypadku skóry ekologicznej, jej skład może być różny i raczej taka konserwacja może przyspieszyć jej rozkład.

OK, w takim razie bede je po odsluchu przecieral (dotykal) tylko wilgotna szmatka tj. sama woda bez dodatkow zadnych detergentow!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...