Skocz do zawartości

Testy mocy w laboratorium


Karo

Recommended Posts

1 godzinę temu, audiowit napisał:

Wykresy i kalkulator megaakustyk :).

Audiowit Ty się nie śmiej , nie po to wziąłem kredyt na 30 lat by kupić mikrofon pomiarowy z Honk-Kongu doinwestowałem Państwo Polskie na oszałamiająca kwotę 100 zł / cło - ciekaw jestem czy da radę odpisać z podatku :) / , rodzina bliższa i dalsza zrzuciła się na statyw , przedzieram się przez meandry wykresów , decybeli , mikrosekund , pogłosów i jeszcze mnóstwa rzeczy,o  których istnieniu dotychczas wiedziały tylko najtęższe umysły z NASA ,bym nie mógł zobaczyć jak odsłuchiwany jest sprzęt o którym potem czytam recenzje. A jak już będzie mi dane zobaczyć, to się przygotowałem , trzymam w obwodzie dwie ekipy budowlane i paru gości od akustyki i chcę mieć tak samo :) 

Czy to tak wiele...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, Kubakk napisał:

Co Nam po recenzji jeśli jest dokonywana nie w Naszym pomieszczeniu do słuchania muzyki ?

Pomieszczenie to pikuś , mnie zniechęca do czytania recenzji np. wzmacniacza, litania sprzętów do takowego podłączonych z wyszczególnieniem wszystkich kabelków połączeniowych , podkładek pod kabelki , gniazdek w ścianie , stolików i platform na których to stało podczas odsłuchu itd. Czyli, rozumiem , że ta specyfikacja jest po to , że jak nie mam takiego systemu 1:1 łącznie z podkładkami antywibracyjnymi, to dźwięk już będzie się różnił. Więc na co mi taka recenzja ? :)  

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 4.07.2019 o 10:31, Kraft napisał:

Może tak być, jak piszesz. A może po prostu sprzęty dla Audio testują bezdomni?

PS czytając wstępniaki w Audio w ostatnich latach, odniosłem wrażenie, że redakcja jest zwolennikiem społeczeństwa otwartego. A tu teraz jakaś powtórka z tajnych list poparcia. ???

Bezdomni to raczej nie. Z tego co wiem to testerzy posiadają maja zacne sprzęty cenowo w domach. W domach....

Dnia 4.07.2019 o 09:24, tomek4446 napisał:

 

Piotrek , te obiekcje to z pewnością dlatego. aby nam szczęka nie opadła , abyśmy nie nabawili się kompleksów , nie spali w nocy myśląc dlaczego ja tak nie mam ? , nie doprowadzili się do załamania nerwowego .... 

Jednym słowem Szefowa dba o nasze zdrowie psychiczne , byśmy mogli nadal spokojnie pisać bez żadnego obciążenia stresem :) 

 

No chyba że tak. 

Ale ja się z tego wyleczyłem. Mogę pooglądać hiendowe pomieszczenia nie myśląc że też takie chce :)

Dnia 4.07.2019 o 11:31, Kubakk napisał:

Co Nam po recenzji jeśli jest dokonywana nie w Naszym pomieszczeniu do słuchania muzyki ? Nic , można przeczytać jako ciekawostkę i nic więcej - ja tak te testy traktuje , inaczej na wiele tematów bym nie spojrzał i nie zakupił...

Ale ty to wiesz a mnóstwo osób to czyta i czytać zawsze będzie. Jest na to miejsce na naszym rynku. Jak i każdym innym. Więc to działa i niech se dziala. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...