Skocz do zawartości

wzmacniacz Pioneer vsx d711- wejscia/wyjscia cyfrowe nie działają,


dawidsach@onet.eu

Recommended Posts

To ampli do kina, do czego Ci to? 

Do muzyki nie.

Do filmów tak, ale nie widzę sensu skoro uszkodzony. 

1. Napisz jaki masz budżet i co chcesz kupić 

2. Jakie duże pomieszczenie,

3. Jakiej muzyki słuchasz,

4. Jaki lubisz dźwięk

5. Czy dopuszczasz sprzęt używany 

6. Co aktualnie masz ze sprzętu audio 

7. Jakich marek audio słuchałeś lub zestawów audio 

8. Co będzie źródłem dźwięku 

9. Co chcesz podłączyć do zestawu

10. Rysunek pokoju 

11. Twoja lokalizacja 

Rada nie kupuj nic w ciemno. 

 

Pozdrawiam 

Edytowano przez 1Ender
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po prostu ten ktoś od kogo to kupuje napisał ze nie działają wejścia/wyjścia cyfrowe - podpinać tylko będę mógł przez te czincze- moje pytanie jak to działa - i amplituner kinowy w jaki sposoby mogę to rozumieć? co mogę do niego podłączyć ? Jeśli chodzi o prawdziwa przygodę z prawdziwymi zestawami- jak napisał kolega wyżej żądając mi pytania, póki co nie trzeba mi tego, mieszkam za granica/pracuje, gdy już zjadę na stale wtedy będę szukał czegoś na poważnie :) Teraz dopiero 'zaczynam' się tym interesować stad te moje może idiotyczne pytania, ale wiem ze jest tu mnóstwo specjalistów, możne ktoś pomoże ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak znam życie to kolega i tak kupi... Większość początkujących kupuje oczami. Zazwyczaj w ciemno, bez odsłuchów. Bo ładnie wygląda i ma tyle wyjść wejść... 

A później lament bo nie gra... 

Albo gra zupełnie inaczej niż wyobrażenie kupującego, jak ma zagrać... 

I następny post pomóżcie.. 

Pozdrawiam 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ależ ja tylko pytam - tak nie mam pojęcia za dużego dlatego pytania te zadaje tu a nie na forum kulinarnym ;/ To czyli jak wejscia cyfrowe zepsute, to nie mozna juz podpinać załóżmy kina domowego pod ;czincza; ? ;/ Tak samo, jakiś głośnikow nie mogę podłączyć bo nie bede grały wgl czy jak? ;o czincze są sprawne, wiec teoretycznie ma grać coś tam? Czy ja piszę ze chce jakis sprzęt do domu z kolumnami za ileś tyś zeby sluchać muzyki itp, nie pytam zadaje pytania inne, nie będę tego amplitunera stawial w domu zeby go non stop uzywać ot tak zobaczyć co i jak - nie mieszkam u siebie w polsce w domu wiec ale , widzę ze tu jak coś zapytać to trzeba odrazu wszystko 'profesjonalnie' tak więc okej, dzieki za brak odp :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodzi o to, że większość współczesnych sprzętów (tv, dekoder sat) posiadają raczej wyjście cyfrowe i nic innego...Nie działające wejście cyfrowe amplitunera,to poważne ograniczenie w funkcjonalności.

Kup lepiej jakiś soundbar, przynajmniej będzie wszystko grało i czuję że Ci się na pewno spodoba 😉

Oczywiście soundbar z subem 😉

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to na spokojnie, tu gdzie mieszkam mam tv lcd z 2009 r maja wszystkie typy złączy nowe i stare :) dlatego pytam :) nie trzeba mi tu sprzętów żadnych ot z ciekawości chce poeksperymentować tyle czegoś się dowiedzieć przetestować, nawet jak za tydzień to się zepsuć ma i iść na śmietnik to nic :) a jak coś by z tego bylo zawsze mozna sprobować naprawić te wejscia :D

Edytowano przez dawidsach@onet.eu
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ile chcesz wydać? 

Zdecyduj czy chcesz kino domowe do filmów,

czy stereo do słuchania muzyki.

A może wystarczy Ci soundbar? Bo z soundbara nie uzyskasz takiej jakości jak w stereo. 

Odpowiedz na poniższe pytania jeżeli oczekujesz rzetelnej pomocy. 

 

Dnia 10.03.2019 o 23:35, 1Ender napisał:

 

1. Napisz jaki masz budżet i co chcesz kupić stereo, kino domowe, soundbar 

2. Jakie duże pomieszczenie,

3. Jakiej muzyki słuchasz,

4. Jaki lubisz dźwięk

5. Czy dopuszczasz sprzęt używany 

6. Co aktualnie masz ze sprzętu audio (podaj markę i model) Np mam kolumny Heco Aurora 700, albo mam wzmacniacz Rotel Ra 980.

7. Jakich marek audio słuchałeś lub zestawów audio 

8. Co będzie źródłem dźwięku (odtwarzacz CD, komputer, gramofon, pliki, itp.) 

9. Co chcesz podłączyć do zestawu 

10. Rysunek pokoju 

11. Twoja lokalizacja 

 

 

Pozdrawiam 

Edytowano przez 1Ender
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...