Skocz do zawartości

Głośniki 5.0 pod X2500H i SUB302A


Mike92

Recommended Posts

Niedawno stałem się posiadaczem amplitunera i subwoofer jak w tytule, a teraz chce wymienić moje głośniki 5.0 (aktualnie mam Jamo s426). Wszystko to będzie używane do filmów i gier, pokój ma ok. 24m2. Planuje wydać około 2500zł, więc prosiłbym o jakieś ciekawe propozycje (najlepiej nowe, a nie używane). Aktualnie najbardziej zainteresowały mnie Taga Harmony TAV-606 SE 5.0, czy to dobry wybór?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To dobry wybór, chociaż z mojej strony zwróciłbym Twoją uwagę na jeszcze kilka innych propozycji. Przede wszystkim spójrz na Polk Audio T531, Audio Pro Avanto HTS 5.0 oraz Pylon Audio Pearl 25 Set 5.0. Polk Audio to szybkie, mocne, dynamiczne, swobodne granie. Audio Pro wymagają więcej przestrzeni ze względu na basowe głośniki po bokach, ale gwarantują potężne, także dynamiczne, efektowne granie. Pylon Audio to najdroższa konstrukcja, zdecydowanie wyróżni się pod względem dobrego stereo.

Zapraszam serdecznie do naszego salonu na odsłuchy, porownania oraz indywidualne wyceny.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wielkie dzięki za propozycje.

Zastanawiam się nad kupnem samych kolumn i głośnika centralnego, a efektowe na razie zostawić te które posiadam. Dobry pomysł? Czy wtedy za 2500zł znajdę coś lepszego? Efektowe wymieni się w przyszłości.

 

 

Edytowano przez Mike92
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...