Skocz do zawartości

Tanie słuchawki douszne do telefonu


Recommended Posts

Dzień dobry,

poszukuję tanich słuchawek dousznych/dokanałowych (acz wygodniejsze są dla mnie te pierwsze) do słuchania muzyki w autobusie ze Spotify. Nie jestem koneserem dźwięku - moje poprzednie słuchawki ze starej Sony Xperii M2 (obecnie posiadam Huawei P9) były jak dla mnie naprawdę dobre, ale je zgubiłem. Próbowałem korzystać chwilę z słuchawek z któregoś Samsunga, jakość dźwięku była niestety tragiczna. Moja znajoma posiada Brainwavz Delta, tu z kolei nie podoba mi się dźwięk - mam wrażenie, że piosenka brzmi inaczej niż powinna, dźwięk jest rozszczepiony na poszczególne instrumenty i nieprzyjemnie ostry. 

Słucham najczęściej alternatywnego hip hopu (z elementami reggae, r&b czy jazzu), zdarza mi się też metal symfoniczny. Proszę, polećcie mi coś do 100 zł, co mogłoby spełnić moje oczekiwania.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie porwałem znajomej ponownie jej Delty i nie są już złe, może tamtym razem coś się popsuło. Pozostaje pytanie - czy to najlepszy wybór, czy może skusić się na polecane przez kolegów wyżej RX18? Muzyki słucham w autobusach, tj. w głośnych miejscach, no i gatunków, o których pisałem wyżej. Co jeszcze, prócz Delt, mogę brać pod uwagę? Delty, swoją drogą, dźwiękową są dla mnie całkiem niezłe, choć lekko "płaskie", ale chyba w tej cenie nie mogę oczekiwać nic lepszego. 

Edytowano przez Darkling
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...