Skocz do zawartości

Denon AVC-x8500h


bzikusek

Recommended Posts

Hejka, mam DENONA AVC-X8500H od paru tygodni. Zauważyłem dziwne zjawisko. Po dłuższym słuchaniu muzyki, bądź oglądaniu filmów na dość wysokim poziomie podczas przyciszania i podgłośniania słyszę pstrykanie w głośnikach wysokotonowych. Najczęściej przy słuchaniu mocnych basów. Muszę się bardzo wsłuchać, ale jest to słyszalne. Jak sądzicie, czy to normalne? Mialem go reklamować, ale byłem w salonie DENONA pobawić się ich x8500 i jest tak samo. Czy amplitunery tak mają? Mam stary amplituner Sony i jest tak samo. Pozdro

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 year later...
Dnia 15.03.2019 o 08:16, S4Home napisał:

Cena.

W tej cenie masz rewelacyjny amplituner i końcówkę mocy :)

denon próbował w tym modelu wrócić do złotych lat amplitunerów kina. Ale to nie z11, niestety.

Piotr

Witaj,

W takim razie jak byś to złożył by uzyskać podobną cenę oraz zachować wszystkie możliwe technologie z amplitunera w połączeniu z końcówką mocy? 

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale serio to nie będzie wcale trudne.

Denon X 6700 czy nawet 4700 zalezy ile chcesz kanałów i wtedy masz integre lub końcówkę do wyboru w cenie 6-11000. Atoll, Roksan, NAD i szeroki wybór innych.

To przy wyborze i zachowaniu dzwieku 8500.

Mozna także iśc w coś szybszego Yamaha 3080 + także integra/ końcówka za 6k

Dźwiękowo bardzo dobrze wypada takze nowy Arcam AVR 10 do którego także wystarczy na rozwinięcie o końcówkę.

Ehhh mozna by jeszcze pisać. :)

Piotr

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...