Skocz do zawartości

PIONEER SX-20-K jako końcówka mocy


spinacz66

Recommended Posts

  • 2 weeks later...

Jestem po kilku seansach po podłaczeniu wszystkiego razem z atmosem i muszę powiedzieć że z końcówką przody graja lepiej niż z samego amplitunera. mam takie pytanie jak robie test głośników to te z końcówki brzmią jak by ciszej niż pozostałe które są spiete w amplifie czy tak to ma być?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, spinacz66 napisał:

jak robie test głośników to te z końcówki brzmią jak by ciszej niż pozostałe które są spiete w amplifie czy tak to ma być?

Niezbadane są wyniki kalibracji , ja mam tak z centralnym , YPAO wyciszył go do -4 , przy teście jest ciszej, przy filmie ok. więc nie wnikam.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fronty mam na -1 i -1,5  jak kalibracja ustawi centrala  tyły,atmos i suba podbijam bo kalibracja za mocno mi wycisza.Nie wiem dla czego za każdym razem podstawkowe YPAO R.S.C. ustawia mi na duże i muszę zmieniać szkoda że Yamaha nie ma ustawienia LFE 120 na sztywno dla suba dla innych kanałów jest możliwość ustawienia danego podziału

Edytowano przez spinacz66
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, spinacz66 napisał:

i suba podbijam bo kalibracja za mocno mi wycisza.

Z subem też trochę walczyłem. Ponieważ gdy był : volume na połowę i odcięcie na połowę to YPAO wyciszało mi do -10 czyli maksymalnie, a więc nie miałem pojęcia o ile jest po za skalą. Ale drobnymi kroczkami , czyli manualnie gałką w subie tak zmniejszałem głośność by YPAO po kalibracji pokazało -9.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 months later...
Dnia 18.04.2019 o 14:09, spinacz66 napisał:

Jestem po kilku seansach po podłaczeniu wszystkiego razem z atmosem i muszę powiedzieć że z końcówką przody graja lepiej niż z samego amplitunera. mam takie pytanie jak robie test głośników to te z końcówki brzmią jak by ciszej niż pozostałe które są spiete w amplifie czy tak to ma być?

Hej

Mam zamiar taj jak Ty dokupić do swojego KD Yamaha tego Pioneera. 

Będę wdzięczny za info jaki model KD masz i czy po kilku miesiącach odsłuchu uważasz, że ma sens ta końcówka mocy?

 

Edytowano przez ex-drummer
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...