Skocz do zawartości

Jaki głośnik centralny w systemie ze Spendor A4


sojer2005

Recommended Posts

Witam,
prosiłbym Was o rade w wyborze nowego głośnika centralnego. Posiadam Marantz SR 7010 + PM 8005 + fronty to Spendor A4, centralny to Dali Zensor Vokal + sub i boczne.
Wydaje mi się, że ten Zensor Vokal nie jest najlepszym centralnym głośnikiem w parze z moimi Spendorami, które tak na marginesie w stereo grają znakomicie i na pewno pozostaną ze mną na długo.

Jaki centralny polecacie to mojego zestawu? Zastanawiam się nad Klipsch....

 

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Klipsch ma w swojej ofercie bardzo dobre głośniki centralne, ale moim zdaniem kompletnie nie sprawdzą się w polaczeniu ze Spendor. Spendor ma w swojej ofercie głośnik centralny A1C, kosztuje niecałe 3500 zł. i na pewno będzie pasował do Twojego systemu.

Przemysl temat, w przypadku wyceny jestem do dyspozycji.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Q21 napisał:

Klipsch ma w swojej ofercie bardzo dobre głośniki centralne, ale moim zdaniem kompletnie nie sprawdzą się w polaczeniu ze Spendor. Spendor ma w swojej ofercie głośnik centralny A1C, kosztuje niecałe 3500 zł. i na pewno będzie pasował do Twojego systemu.

Przemysl temat, w przypadku wyceny jestem do dyspozycji.

 

6 godzin temu, S4Home napisał:

No właśnie. Wywrócony monitor surround za 3500. :)

Ja jestem zwolennikiem aby dobierać elementy dobre do swojego użytku. Sprawdzałem wiele konfiguracji i zawsze to grało dobrze. 

wiem że wiele osób zareaguje 🤯🤯 ale tak jest.

Piotr

Hej,
dzięki za te uwagi.

Rzeczywiście ten centralny od Spendora trochę drogi, wygląda rzeczywiście jak przewrócony surround, a w internecie brak jakichkolwiek opinii na jego temat :-/
 

 

14 godzin temu, Q21 napisał:

Spendor ma w swojej ofercie głośnik centralny A1C, kosztuje niecałe 3500 zł. i na pewno będzie pasował do Twojego systemu.

Hej,
a co sądzisz o ATC C1C?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu, sojer2005 napisał:

 

Hej,
dzięki za te uwagi.

Rzeczywiście ten centralny od Spendora trochę drogi, wygląda rzeczywiście jak przewrócony surround, a w internecie brak jakichkolwiek opinii na jego temat 😕
 

 

Hej,
a co sądzisz o ATC C1C?

To bardzo dobry głośnik, niedawno robiliśmy system 5.0 na ATC, klasa sama w sobie. I co najważniejsze, nie będzie dużego zgrzytu Spendor i ATC. 

Co do Klipsch to rzeczywiście są to bardzo dobre głośniki centralne, ale ich charakter brzmienia, podobnie moim zdaniem jak PMC, nie pasuje do Spendor.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, S4Home napisał:

Tak. Kefa serii R polecam do spendora.bardzo dobry wokal. Naturalny. Nie gra tak dynamicznie jak klipsch ale środek pasma ma świetny 

Piotr

Super, to sprobuje gdzieś wypożyczyć tego KEFa R2c, chyba będzie to wykonalne. Niestety ten Spendor A1C lub ATC C1C są tylko na zamówienie i nawet ich nie ma fizycznie u dystrybutorów ....

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...