Skocz do zawartości

Zestaw 2.1


maslak_s

Recommended Posts

9 minut temu, 1Ender napisał:

Można też taniej, ale nie wiem jak bardzo zależy Ci na dacu.  

W sumie jak jest plan, że rezygnuje ze wszystkich "nowoczesności" to i mogą w sumie zostać same wejścia analogowe.

11 minut temu, 1Ender napisał:

Z ciepło grających Luxman LV 113, wzmacniacz z porządnym daciem i phono pod gramofon. Albo mocniejszy LV-117 też z daciem, ale bez przedwzmacniacza do gramofon.  

A jakiej mocy są mniej więcej te wzmacniacze?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@S4Home mój LV-117.

250 W przy 4 omach i 110 W przy 8 omach. DAC 2x koaksjalne, 1x optyk

1x koalsjal na wyjściu, do tego jakieś gniazda AV, których nie testowałem. Brak phono. Zwróć uwagę na to że te wzmacniacze mają po 30 lat, a jak są zbudowane. 

Załączam broszurę Luxmanów. Można sobie pobrać i poczytać. Podane moce i inne ciekawostki. 

Mnie jeszcze interesuje LV 109, najwyższy model tej serii. Kiedyś sobie sprawie. 😁

Pozdrawiam 

Luxman 1990's Brochure.pdf

Edytowano przez 1Ender
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piotr to zależy jakiej klasy były włożone kondy. Tego typu starocie kupuje się z wyższej półki. Wysokie modele. Może to i dziwne, ale w moim wzmaku wszystkie kondensatory zostały zamierzone i trzymają parametry. 

Poprzedni właściciel naprawił u p. Bilewicza. Pisałem już kilka razy. Więc, chyba można polecić. 

Pozdrawiam 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...