Skocz do zawartości

Odtwarzacz CD do 1000 złotych


Piotrs

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 51
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

W takim razie nawet nie myśl już o tym CA Dac magic 100 bo tym dac'iem to na pewno nic nie ocieplisz. To drugi biegun grania.

Z podanych Cd faktycznie bym obstawiał również na podane wcześniej Marantz'e. W swojej kwocie za ile można je kupić to naprawdę solidne urządzenia i grają tak jakbyś chciał. Myślę , że nie ma co więcej kombinować.

Jak teraz ich nie ma na portalach to spokojnie, one zdarzają się dosyć często w sprzedaży więc zapewne niebawem coś się już pojawi.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marantz 67mk2Se gra praktycznie identycznie jak Marantz 63mk2Ki. Jeden grzyb.

Także jak brać to ten :

https://allegro.pl/oferta/marantz-cd-67se-topowy-odtwarzacz-cd-pilot-hi-end-7777897413

Ps. Te nowe odtwarzacze Cd w cenie 1K to żal i nic więcej. Pieniądze wyrzucasz w błoto.

Edytowano przez mordor12
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

https://www.ebay.co.uk/itm/MARANTZ-CD67se-CD-PLAYER-with-remte-control/254164430707?hash=item3b2d616f73%3Ag%3AwioAAOSwC1hci4~A&LH_BIN=1

67 SE z ebay 100 £. Ogólnie te modele na ebay są w cenie. Stan względny. Nie wiem czy będzie wizualnie pasować. 

Albo poczekasz, albo kupisz drożej. Jak Cię za bardzo nie ciśnienie to poczekaj na oferty olx lub allegro. 

Wysyłka z Anglii około 14 dni. Kupowałem Audiolab z wysp i wszystko było okey. Z Niemiec wysyłka około 7 dni, ale jak zamówisz busa od drzwi do drzwi to 2 dni. 

Pozdrawiam 

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym czekał na jakieś zadbany egzemplarz. Są też ogłoszenia na innych forach. Trzeba szukać i cierpliwie czekać. 

Daj ogłoszenie na Gumtree że szukasz zadbanego, sprawnego, z oryginalnym pilotem odtwarzacza 63 Ki, SE, 67 SE do 500 zł. Również na obecnym forum w dziale kupię. Można też spróbować na AS.

Acha! Warunek, przesyłka tylko za pobraniem. 

Pozdrawiam 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia ‎26‎.‎03‎.‎2019 o 21:10, 1Ender napisał:

Z Luxem, będzie dobrze. Marantz 67 SE trochę slodzi, ale mi się to podoba

no i cały czas rozkminiam tego marantza, ale czy już za słodko nie będzie?

może trochę analityczności potrzeba do mojego zestawu? co powiecie na primare d 20 jak ten: https://allegro.pl/oferta/cd-primare-d20-pilot-zapraszam-7938171775

Edytowano przez MarcKrawczyk
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, MarcKrawczyk napisał:

 

Spróbuj, z ewentualną odsprzedażą nie powinno być problemu. Daj mu szansę. To jeden z lepszych cdeków jakie słuchałem w tym przedziale cenowym. 

A jak chcesz bez slodzenia, to może być Nad C541. Aktualnie posiadam. W sumie to samo co Matantz, tylko brak słodyczy i ma delikatnie twardsze niskie. No i powinien być tańszy. 

Pozdrawiam 

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...

Dzien dobry .

Podlacze sie do tematu bo tez szukam taniego dobrego odtwarzacza CD z dostepnymi niedrogimi  laserami . 

Taki model ktory bede w stanie sam wymienic laser (bez kombinacji) Z wyjsciem koaksjalnym i najlepiej tez optycznym ale moze byc sam koaksjal ewentualnie 

Czy ten Marantz CD 63 lub CD63 MK2  bylby tez dla mnie dobry? Podajcie prosze gdzie sa lasery  i jakie do niego i po ile  

No i z czytaniem plyt moze ktos sie wypowie na tych zamiennikach laserow jak to jest czy czyta wszystko oprocz plyt chodnikowych czy sa problemy? 

 

Moze ktos juz ma i wymienial laser to niech sie odezwie  

 

Pozdrawiam 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Utwórz nowe...