Skocz do zawartości

taga harmony pf-1000 czy warto ?


Pi0ter

Recommended Posts

Witaj,

Przede wszystkim trzeba nazwać rzeczy po imieniu- to jest listwa filtrująca. Na pewno można ją potraktować jako dobry rozgałęźnik i zabezpieczenie sprzętu znacznie lepsze niż listwy marketowe, które mogą wyraźnie ograniczać sprzęt. Jeśli chcemy rozmawiać o walorach brzmieniowych i zmianach w dźwięku musimy pójść poziom wyżej i tutaj polecam ofertę firmy Gigawatt. Już model PF1e wprowadza zmiany w dźwięku i wyraźną poprawę poszczególnych aspektach a model PF1 (trochę wyższy) potrafi wnieść już naprawdę dużo. Tagę traktowałbym po prostu jako znacznie lepszy zamiennik listew tzw. komputerowych.

Pozdrawiam,

Michał.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem po testach tej tagi przed używałem listwy Vakoss z filtrem EMI/RFI: Pasmo: 100 KHz ~ 50 MHz, tłumienie: 4 dB ~ 52 dB(5 gniazd same filtrujące za 60zł) i taga ja zamiotła sub nabrał werwy i głośniki pod taga całkiem inne granie .Obraz z dekodera CP+ i Plazmy też jak by był wyraźniejszy.Czekam na końcówke mocy też porównam na 2 listwach.Muszę powiedzieć że za 550zł opłaca się ją kupić bo w nosi w system na początku też nie byłem pewny bo komentarzach użytkowników którzy pisali że u nich też jest duża poprawa

Miałem podłączone jak podaje producent: Filtrujące,TV,CP+,Blu-Ray,odtwarzacz multimedialny Bezpośrednie:Sub,Amplif

Edytowano przez spinacz66
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 months later...
  • 2 years later...

Ja również mam pytanie, mój zestaw  to Denon S750 +  Taga 607 i pytanko czy jest sens dokupować listwę Taga pf1000? Komentarze czytałem na necie i one są przychylne , dodam tylko ze instalacja elektryczna jest nowa (jeżeli to ma znaczenie). Używam listwy zwykłej jakiejś marketówki i tak przypadkowo trafiłem na ten wątek. Obecnie nic się nie dzieje niepokojącego, bardziej jako kaprys gadżetowy do przetestowania i w przypadku słyszalnej bądź widzialnej poprawy pewnie ją zostawię. Stąd tez pytanko do branży czy posiadsją takową  i byłaby możliwość ewentualnego zwrotu gdybym nic nie usłyszał na plus ? Na portalach aukcyjnych widziałem w cenie 395zł.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 year later...

Podepnę się pod wątek jeśli można... Mam dokładnie takie samo pytanie zwiazane jednak z innym modelem Tagi, czyli TAGA Harmony PF-1000DC. Czy warto dopłacać do wersji z DC Blokerem? Bardziej niż na jakości dźwięku zależy mi na wyeliminowaniu wszystkich śmieci z instalacji elektrycznej, gdyż komputer w połączeniu z amplitunerem i wzmacniaczem jako końcówka mocy potrafi "brumieć", zwłaszcza przy posługiwaniu się myszką. Pomaga jedynie sposób znany z inernetów 😀, ale nie o tym tu mowa, i  rzecz jasna chciałbym tego uniknąć. Instalacja ma ok. 20 lat, w budynku jednorodzinnym, garażu, pomieszczeniu gospodarczym jest instalacja trójfazowa... Dopłata do droższej wersji to też nie jakiś większy problem, o ile da się osiągnąć zamierzony efekt. Dziękuję  góry za wszelkie sugestie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...