Skocz do zawartości

Recommended Posts

Cześć, potrzebuje kupić kabel USB a-b do podłączenia laptopa do cxa80. Czy taki kabel Qed Performance USB będzie ok ? potrzebuje 2m 

I czy ewentualnie jest sens kupować coś tańszego z oferty kabli w sklepach typu euro agd czy media expert ewentualnie na co zwrócić uwagę ? Jak widzę słaba dostępność jest takich kabli w niższych cenach, aż taki mają wpływ na jakość ? 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z firmy QED mam taki:

https://www.hifisound.de/en/Hifi-Accessories/QED-Performance-Digital-Audio.html

Jakieś tam nagrody swego czasu zdobył. O brzmieniu się nie wypowiem bo nie porównywałem (wszak to cyfrówka) ale jedno co mogę powiedzieć to bardzo solidnie wykonany a o to wg mnie chodzi. Bardzo dobrze wpasowuje się w gniazdo. Na Twoim miejscu wybrałbym jakość wykonania. Może coś z używek np. Wireworld. Po prostu wpinasz i zapominasz że istnieje.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@slawek268 Jak działa Ci ten kabelek? Urządzenia widzą się po 2.0? Pytam bo mam problem. Podłączam już trzeci kabelek 2m (co prawda z drukarki) wszystkie 2.0 i urządzenia widzą się tylko w standardzie 1. Przerabiał ktoś podobny problem? Oraz czy poniższy kabelek w końcu zadziała?

Lindy 36643 Kabel USB 2.0 A-B Cromo Line - 3m

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Windows zgłasza problem, że urządzenie może działać szybciej - podłącz urządzenie do szybszego portu. Próbowałem 2.0 jak i 3.0 nawet z czytnika kart i nic. CXA80 też pokazuje (można to sprawdzić w opcjach programowania) 1.0. Grać mi to gra ale powinno połączyć się w standardzie 2.0, a się nie łączy. Stąd moje pytanie do Was - czy może to być wina kabla.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, Derek napisał:

Windows zgłasza problem, że urządzenie może działać szybciej - podłącz urządzenie do szybszego portu. Próbowałem 2.0 jak i 3.0 nawet z czytnika kart i nic. CXA80 też pokazuje (można to sprawdzić w opcjach programowania) 1.0. Grać mi to gra ale powinno połączyć się w standardzie 2.0, a się nie łączy. Stąd moje pytanie do Was - czy może to być wina kabla.

A instalowałeś odpowiednie sterowniki ze strony Cambridge?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Próbowałem zainstalować 1.433 i 1.67.0 ale się nie da. Wyskakuje komunikat:

Setup requires that the device is plugged in. Please connect the device you want to install and make sure it is turned on. If your device is currently connected, please unplug and replug it.

Możesz jakiejś zalinkować?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Derek ale w czym problem ?

Jeśli to coś typu jak w moim dac-u iż póki nie zainstalowałem odpowiednich sterowników pod daną aktualizację windowsa (tak są takie uwarunkowania...) to też mi szło tylko usb 1.0 a teraz jak w załączniku :) 

Musisz ogarnąć pewnie sterowniki jeśli o usb 2.0 chodzi

usb.jpg

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Podepnę się do tematu kabla USB a b. Podłączenie pc - dac. Czy taki kabel może być długi np 10m do słuchania plików hi res? Czy raczej tylko do 5 metrów. Zestaw mam po przeciwnej stronie pokoju i czasem przydałby się ługi kabel do pc - dac.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...