Skocz do zawartości

Recommended Posts

13 godzin temu, JohnDoe napisał:

Witam. Podepnę się do tematu kabla USB a b. Podłączenie pc - dac. Czy taki kabel może być długi np 10m do słuchania plików hi res? Czy raczej tylko do 5 metrów. Zestaw mam po przeciwnej stronie pokoju i czasem przydałby się ługi kabel do pc - dac.

Tak długich kabli używałem do łaczenia aparatu i kompa w studio foto. Z dobrym kablem było jako tako ale transfer zdjęcia trwał dłużej niz na krótszych kablach co oznacza tylko jedno - niektóre pakiety musiały być przesyłane ponownie.

wzmacniacz sygnału wpięty w usb nic nie dawał - tzn. dawał - calkowite schrzanienie połączenia :)

Dziś używam kabla 1,5 i 3m max 5m

@Derek - czy jesteś absolutnie pewien że sterowniki zostały naprawde zainstalowane ?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, slaw0001 napisał:

Możesz zapodać linka jaki kabel kupiłeś? 

https://sklep.rms.pl/lindy-36643-kabel-usb-2-0-a-b-cromo-line-3m

3 godziny temu, slaw0001 napisał:

Ja wiem, że to raczej niemożliwe..., ale jednak zapytam. Do którego gniazda USB w CX podłączasz kalebl USB? 

Do USB typu B. Będę dalej kombinował z tymi sterownikami.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 godzin temu, JohnDoe napisał:

Witam. Podepnę się do tematu kabla USB a b. Podłączenie pc - dac. Czy taki kabel może być długi np 10m do słuchania plików hi res? Czy raczej tylko do 5 metrów. Zestaw mam po przeciwnej stronie pokoju i czasem przydałby się ługi kabel do pc - dac.

Ostatnio na fejsie s4home był jakiś artykuł o nordoście iż posiadają w ofercie 7m profi kabel. Z txt-u wynikało jakby długości powyżej 5m mogły powodować lipę. Najlepiej kupić jakiś tańszy 10m i samemu sprawdzić ,ew. https://www.morele.net/kabel-usb-inline-usb-a-b-10m-34511i-760483/

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Witam.

Problem został rozwiązany za pomocą serwisu.

Rozwiązanie: Wzmacniacz w trybie "standby" -> wcisnąć i przytrzymać przycisk "speaker" by wejść w tryb programowania -> przycisnąć i przytrzymać przycisk "A4" -> wyjść z trybu programowania przyciskiem "speaker" by zapisać zmiany.

Jeśli w trybie programowania świeci się "A4" to znaczy, że wzmacniacz łączy się przez USB 2.0.

Dziękuję wszystkim zainteresowanym.

PS. Wzmacniacz łączy się bez problemu na 8m kablu USB.

Pozdrawiam.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 year later...
  • 2 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...