Skocz do zawartości

Projektor do kina domowego, proszę o poradę...


Pi0ter

Recommended Posts

Witam Panowie z waszą pomocą udało mi się skompletować praktycznie całe kino domowe, za pomoc bardzo dziękuję. 

Audio już jest:

Amplituner: YAMAHA RX-V685 

Odtwarzacz multimedialny: Nvidia Shield TV 

Kolumny: Klipsch Reference: R-610F + R-51M + R-52C 

Subwoofer: Klipsch SPL-100 CE.

Mam do zagospodarowania osobny pokój, początkowo miał być to salon 18m2(na obecną chwilę dalej jest), lecz mam możliwość rozłożenia zabawek w 12m2.

Do pełni szczęścia brakuje mi dużego ekranu, i padł pomysł na projektor, obecnym faworytem jest EPSON EH-TW5650 Panowie co o nim sądzicie ?  ? 

Dodam iż projektor będzie stał delikatnie pod kątem, nie mam możliwości zawieszenia go centralnie na środku projekcji. 

Budżet max 3500zł. 

Schemat pokoju:

 

 

 

 

Pokój do kina.jpg

Edytowano przez Pi0ter
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy drzwiach niestety nie ma opcji. Siła wyższa. Jedyna opcja jaka wchodzi w grę(i najbardziej mi pasuje) to ekran tam gdzie okno lub ewentualnie można jeszcze puścić na ścianę 4m ale wtedy będzie mały odstęp od ekranu no i na jednej z dłuższych ścian jest zamontowana klimatyzacja więc projektor też nie będzie w linii prostej do ekranu. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli rozumiem że ten EPSON EH-TW5650 szału nie robi.

 

Na kino domowe planowałem wydać max 5tyś. temat zakończył się na 10tyś. Więc odnośnie projektora budżet jest sztywny 3500 zł max (bez ekranu) lecz jeśli w tej cenie nie ma nic sensownego pozostanę przy swoim TV 50". 

Pozdrawiam wszystkich.

Edytowano przez Pi0ter
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...