Skocz do zawartości
lipkon

Denon PMA 1600NE+Pylon Audio Diamond Monitor+Denon DNP-800NE

Recommended Posts

Witam,

Sprzedam pięknie brzmiący, oczywiście w pełni sprawny i cieszący zarazem oko cały zestaw. Cena to 7900 zł. 

- Wzmacniacz Denon PMA-1600NE (produkcja Japonia)

- Odtwarzacz sieciowy Denon DNP-800NE (radio internetowe, usb, Spotify, Tidal, itp. itd)

- kolumny podstawkowe Pylon Audio Diamond Monitor w kolorze czarny mat (Polska produkcja) + standy Norstone.  Jest więc wszystko do zaczynania przygody ze świetnym, kompletnym zestawem audio lub upgradu do kolejnego na lata.  

Zestaw posiadam od Grudnia 2018 r, kolumny wyprodukowane 21.11.2018 r, czyli właściwie jest dopiero "wygrzany", więc od razu będzie cieszył ucho pięknym, gęstym, ciepłym, szczegółowym dźwiękiem. Kable głośnikowe na jakich grał cały zestaw to Melodika Purple Rain, lecz one zostają u mnie. Wzmacniacz połączony jest z odtwarzaczem dobrym kablem RCA: Wireworld Luna 8, który również dodaję. Sprzedaję wraz z podstawkami Norstone, kolumny do nich przytwierdzone były na blu tacka, a rury podstawek są już wypełnione piaskiem, by niwelować wszelkie drgania i uzyskać lepszy bas. Wszystkie pozycje mają gwarancję. Wszystko kupione w Polsce, w firmie z tego forum. 

Na jednej z kolumn jest niestety odprysk farby- widoczny na zdjęciach. Nie jest duży, to moja wina, przy wyjmowaniu z pudełka nie zachowałem należytej ostrożności i zahaczyłem o przedmiot w pokoju.

Nie chcę wypisywać tutaj danych technicznych i cen poszczególnych pozycji, są one ogólnie dostępne w necie i jeśli kogoś zainteresuje ten zakup z pewnością zapozna się ze szczegółami. Jednak jeśli podsumować taki nowy zestaw to wyszłoby ok 11 000 PLN.

Ja oczywiście chętnie odpowiem na wszelkie pytania, nic nie ukrywam. Mam też kilka więcej zdjęć zestawu. Spakowałem już wszystko w oryginalne pudełka, do złożenia są standy.

Zachęcam do zakupu i najchętniej odbioru osobistego (Siedlce, woj. mazowieckie), jednak wyślę wszystko dobrze zabezpieczone i ubezpieczone. Waga całości to ok 50 kg, sam wzmacniacz to 20 kg. Cena do niewielkiej negocjacji. I tak sprzedaję w super cenie, świetny zestaw na lata, niestety moja druga połówka nie zaakceptowała zakupu i muszę się poddać mając na uwadze inne wydatki..

Pozdrawiam

tel. 605 905 393

20190218_153416.jpg

20190218_153940.jpg

20190218_154120.jpg

20190316_142222.jpg

20190316_142250.jpg

20190316_160145.jpg

20190316_160212.jpg

20190316_160306.jpg

20190316_160359.jpg

20190316_160814.jpg

20190316_161041.jpg

20190218_145250.jpg

20190218_153616.jpg

20190218_153908.jpg

Napisano (edytowany)

Witam,

czy byłby Pan zainteresowany sprzedażą jedynie wzmacniacza wraz z odtwarzaczem sieciowym (kolumny już posiadam)? Jeżeli tak, to za jaką kwotę?

Pozdrawiam

Edytowano przez AuGanymede
literówka

Witam ponownie,

czy zaznaczone miejsca na poniższym zdjęciu to rysy/skazy, czy też brud/zacieki (ślady po palcach, wilgotnej szmatce)?

Pozdrawiam,

denon_zapytanie.png

Napisano (edytowany)

Nie ma rys w zaznaczonych miejscach, to albo pyłki, albo ślady po wytarciu. Załączam zdjęcia odtwarzacza, gdzie znalazłem na górnej pokrywie kilka rys, powstałych zapewne od położenia na nim wzmacniacza. 

Moja druga połówka miała Denona Ceol'a N9 i tam panel wyświetlający był nieco podatny na mikro rysy, wystarczyło go przetrzeć szmatką. Nie były co prawda duże i rzucające się w oczy, tylko pod pewnymi kątami widoczne. To niestety nie szkło, tylko jakiś komponent plastikowy.

20190324_102647.jpg

20190324_102657.jpg

20190324_102733.jpg

20190324_102752.jpg

Edytowano przez lipkon

Witam,

rozumiem. Jak mniemam, pisząc o rysach ma Pan na myśli defekty, które zaznaczyłem zieloną ramką na poniższych zdjęciach? Interesuje mnie również kwestia skaz, które mają odmienną barwę względem obudowy i swym wyglądem budzą skojarzenia z rdzą (czerwone zaznaczenie), a także jedna z anten, której góra (niebieskie zaznaczenie) wygląda jakby dostała się przez chwilę w paszczę (pogryzienie?) jakiegoś zwierza ;-) Wspomina Pan, że wzmacniacz był usytuowany na odtwarzaczu (odwrotnie niż na prezentowanych zdjęciach), w takim razie czy używane były podpórki (?) bądź inne rozwiązanie dla zachowania stabilności, wszakże producent oszczędzał ile mógł na blasze i oba sprzęty różnią się zdecydowanie głębokością (410 vs 312 mm)? Proszę się nie obrażać za te pytania, ale powoli uświadamiam sobie, że jednak jestem pedantem i wolę wpierw uzmysłowić sobie mankamenty przed ewentualnym zakupem i tym samym je zaakceptować, niż być później rozczarowanym, już post factum.

Pozdrawiam

denon_zapytanie_gora_2.png

denon_zapytanie_gora_1.png

Te czerwone zaznaczenia to są właśnie rysy o jakich napisałem wcześniej i jest ich w sumie 6 lub 7, nie wszystkie zaznaczone przez Pana to defekty, to pyłki osiadłe z powietrza lub odciski i są to zielone pozycje. Nie ma tu żadnej rdzy. Faktycznie, na jednej z anten jest nadgryzienie, jak się okazuje musiał to zrobić nasz kot, kiedy nikogo na chwilę nie było w pokoju. Nie jest jednak głębokie, nie uszkadza żadnego elementu wewnątrz anteny. Anteny u nas były w tej pozycji jak na zdjęciach i wszystko działało jak należy, bez żadnych kłopotów czy zacięć. Zestaw stał na półce rtv z widoczną może 1/3 górną częścią patrząc od przodu, rozumiem Pana obawy, ale te skazy nie rażą w oczy, Zachęcałbym do osobistego obejrzenia wszystkiego i weryfikacji. 

Pozdrawiam

Napisano (edytowany)

Tak, najlepiej byłoby to ocenić organoleptycznie na miejscu. Pisał Pan wcześniej o cenie 5400 zł, niestety w tej chwili mogę maksymalnie zaproponować 5000 zł, na więcej po prostu nie zgodzi się moja żona, która ma w zasadzie decydujący głos, a i tak przekonanie jej do wydania kwoty tego rzędu wymagało ode mnie nie lada ekwilibrystyki słownej, gdyż ona uważa tak wysokie inwestycje w sprzęt audio za fanaberie. Jeżeli podana przeze ze mnie kwota nie jest przez Pana akceptowalna to zrozumiem i nie będę nalegać/podejmować dalszej negocjacji. Jeżeli zaś przystałby Pan na powyższą propozycję to chciałbym umówić się na spotkanie. Dostosowałbym się do Pana, jednak jeżeli jest to możliwe to zdecydowanie preferowałbym godziny przedpołudniowe (idealnie w dzień roboczy) z tego względu, że dojazd z Łodzi do Siedlec zajmie mi ponad 3 godziny.

Pozdrawiam,

Edytowano przez AuGanymede

Ok, proszę o kontakt telefoniczny, ustalimy szczegóły. 605 905 393

Pozdrawiam

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

• Utwórz nowe...