Skocz do zawartości

Który wzmacniacz więcej wybaczy


latarnik

Recommended Posts

Witam który wzmacniacz wybaczy słabe źródło , który najmniej je obnaży i pokaże jego niedoskonałości ? I który najbardziej nadaje się do zastosowań uniwersalnych ?

Cambridge Audiu Azur 650A czy Nad 356BEE a może któryś z HK będzie najlepszy do słabego źródła jakim będzie FM oraz internet YouTube itp

Napewno znacie inne  dobre jest tego sporo .Ostatnio ktoś mi polecał amplituner z końca lat 70  stwierdził że nićmi nie zagra lepiej tylko ten sprzęt ma już 40 lat może i zagra ale kto i co w nim grzebał tego nikt nie wie

 

 

Edytowano przez latarnik
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolumn nie mam na tą chwilę napewno będą to monitory które postawie na komodzie bo inaczej sie nie da ,dzwięk mocny dynamiczny szybki  uniwersalne granie na codzień do normalnego użytku

Podoba mi się CA Azur 650a do tego tuner i laptop
 

 

Edytowano przez RoRo
Odpowiadając na post bezpośrednio po nim nie ma sensu cytować go w całości.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tych dwóch zdecydowanie nad będzie bardziej wybaczalny. Ale on także ma pewne objawy. Mianowicie lubi wyeksponować wyższa średnicę. Więc pod tym kątem jeśli źródło będzie źle to jeszcze uwydatni to pasmo. Z kolei Cambridge będzie lubił pogubic się w górze pasma. 

Oczywiście zakładam że źródło będzie na prawdę złe.

Piotr

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

35 minut temu, 1Ender napisał:

@latarnik jesteś już prawie rok na forum. Napisz post porządnie. Jak to robimy na forum. Chyba nie trzeba wyjaśniać, jak napisać i co zawrzeć?

Pozdrawiam 

A co tu dużo pisać potrzebuje wzmacniacza do którego podepne tuner i laptop postawie dwa głośniki i ma grać byle nie drażniło ucha byle nie grało sucho i metalicznie sterylnie ,ma by coczyście i miło ma grać .Nie zamierzam się bawić w ustawienia trójkąta siedzieć po środku itp chce normalnie funkcjonować robić swoje w domu a to sobie ma grać .

toć to wszystko

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, 1Ender napisał:

Kolega chce pozycję z "czapy". @mordor12 zobacz jak mi odpisał...

Totalne lekceważenie osób tu piszących. 

Brak słów... 

Pozdrawiam 

PS. Szkoda naszego czasu. 

Dlaczego usuneliście taki fajny wpis @Latarnika przecierz nikogo nie uraził ?

 

 

Nikogo nie lekceważe  za bardzo się kolego wczuwasz nie każdy tak do tego tematu podchodzi jak może Ty .

Napisałem wyraźnie do czego mi jest sprzęt potrzebny do codziennego grania do kawy obiadu w wolnej chwili bez zastanawianania się czy oby dobrze siedzę w trójkącie albo czy czasami kabli nie muszę zmienić bo te coś za duzo basu mają albo za mało .Kolego więc nie masz powodu do focha .A jeśli Ci szkoda czasu to nie czytaj i nie odpisuj  i słuchaj swojego napewno mega fajnego i drogiego sprzętu i ciesz się nim ja akutat takiego nie potrzebuje mam inne fajne rzeczy z których mam swoje zadowolenie

Poprostu nie chce kupować zwykłego radia ,soundbara czy jakiegoś wszystko w jednym  chce kupić  za ok 3 tyś jakieś stereo i to używane i tyle czy to aż tak dużo .??

@Miras23 też myślałem o NADzie tylko nie wiem który 326  czy może 316 wystarczy a może lepiej 356  ???

356 można kupić z DACiem  za ok 2 tyś 

widziałem CA 650 a i był też tuner  za 2 tyś a za 2,7 tyś był jeszcze z CD  CA jest ładniejsze ,są jeszcze maranze ,denony ,yamahy,pioneery i onkyo  aż głowa boli a czasu na bieganie po sklepach nie ma ani na wypożyczanie do domu

więc bez stresu koledzy

dobrego wieczoru

 

Edytowano przez Franc Mauerski
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...