Skocz do zawartości

Jakie słuchawki do 150zł do Tidala HiFi w telefonie i na laptopie?


Recommended Posts

Cześć, jakie słuchawki moglibyście polecić do 150zł. Chciałbym słuchać Tidala HiFi na laptopie Lenovo y510p i telefonie Huawei mate 10 lite. Czy ewentualnie polecacie do tego jakiegos DACA do ilu plnów jeszcze nie wiem może około 200zł 300zł. Czy odczuję jakość po DACU a zwykłym Realteku? Obecnie mam słuchawki ckx5is audiotechnica i jestem z nich średnio zadowolony. Są nie wygodne i dźwięk jest raczej kiepski. Jeśli mógłbym poprosić jeszcze o dobranie ewentualnych gumek czy pianek do nowych słuchawek, za około 100zł. Byłbym bardzo wdzięczny za pomoc. Sam nie siedzę w temacie.

Edytowano przez niven.no
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za odpowiedź. Może nie sprecyzowałem do końca jednak mam już słuchawki AH-GC20 Denon. Przyznam, że zepsuły mi się w nich pady. Ale ostatecznie wymieniam je po gwarancyjnie samodzielni. Zamówione będą  w serwisie Denona, właśnie czekam na nie. Nawet chyba założyłem temat tutaj w sprawie pomocy z naprawą słuchawek Denon. Dlatego podobnych słuchawek wolałbym nie kupować. A chciałbym jakieś małe. Często słucham w podróży jeżdżąc pociągiem lub autobusem na przykład. Dlatego DAC nie zawsze się tu sprawdzi ale ogólnie co sądzisz / sądzicie ogólnie o dokupieniu DACA mimo wszystko?  Co do małych słuchawek dokanałowe czy douszne? Zależy mi na tłumieniu otoczenia dobrym basie i w miarę przystępnej jakości jak za tę cenę wiem, że nie jest to jakaś wygórowana cena.

 

PS: Co do Brainwavz M1 poprosiłbym coś innego nie  mówię, że są złe. Wolałbym po prostu innej marki słuchawki jakoś nie jestem do nich przekonany mimo wszystko, czytałem także po opiniach że szybko się psują.

Edytowano przez niven.no
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tym budżecie poleciłabym MEE Audio X6 o lekko wzmocnionym basie lub MEE Audio X1 o bardziej wyrównanej linii dźwięku.

Co do DragonFly - fajna opcja, ale nie do dokanałówek za 100zł. Jeśli chcesz z niego korzystać konkretnie w takim zestawieniu, to lepiej odpuścić sobie dodatkowy wydatek, bo nie przyniesie wcale współmiernych korzyści.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...