Skocz do zawartości

SMSL AD18 i Pylon Audio Pearl 27


grrola

Recommended Posts

Jestem kompletnym laikiem, ale może mi ktoś powie czy to razem zagra:

 

 

1. WZMACNIACZ SMSL AD18 HIFI 2x80W

S/N: 90dB

Moc wyjścia głośnikowego (4 Ohm): 2 x 80W

 

2. Pylon Audio Pearl 27

Impedancja: 4 Ohm

Pasmo przenoszenia: 32 Hz - 20 kHz

Moc (nominalna/maksymalna): 100 W / 160 W

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

39 minut temu, S4Home napisał:

Smsl nie wiem bo go nie znam

 

Ale pylon 27 jako mało udane kolumny wymień na magnat shadow 207 i wtedy proboj.

Piotr

Piotrze, wpadnij do nas na dobrą kawę. My mamy Pylon i oczywiście Magnat, można u nas obydwie konstrukcje posłuchać i zdecydowanie nie mogę powiedzieć jednoznacznie, że Pylon jest zły, a Magnat dobry. To oczywiście kolumny podobnej klasy, a wybór zależy od indywidualnych preferencji. 

Zapraszam Cię serdecznie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

57 minut temu, grrola napisał:

Nie słyszałem tych Pylonów ale złych opinii o nich nie znalazłem nigdzie

Wielu Klientów ma w domu kolumny Pylon Audio i naprawdę bardzo rzadko narzekają na jakość brzmienia. Zresztą widzimy to po odsłuchach, bardzo często wybierany jest Pylon. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@grrola napisałeś za mało informacji, aby uzyskać prawidłową pomoc.

Odpowiedz na te pytania:

Dodatkowo napisz jakiej muzyki słuchasz i jaki dźwięk lubisz - bardziej suchy, ostry, jasny , konturowy, szybki, czy barwniejszy, miękki, słodszy, spokojniejszy.

Pylon Audio to bardzo dobra firma i nie skreślaj jej. Moim zdaniem mają optymalnie wycenione swoje produkty w stosunku do konkurencji, a to czy komuś się podoba ich dźwięk, czy nie to sprawa czysto subiektywna, w końcu każda firma ma swoją własną szkołę brzmienia zależnie od modelu. A już na pewno Pylon nie odbiega klasowo w dół od swoich rywali w podobnych kwotach cenowych, a w niektórych przypadkach wręcz przeciwnie, przewyższa ich, także warto im dać szanse. 

Edytowano przez mordor12
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pylon ma jeden z lepszych marketingowe w Polsce i na forach. Niestety. Ale jest grupa ludzi która jako prywatnie po prostu go chwali.

Pearl 27 jak i diamondy 30 słuchałem. Moim zdaniem kolumny nie udane. Mało tego na audioshow specjalnie wziąłem swoją płytkę i puściłem na 30tkach. Grało to tak źle że inni słuchacze już zaczęli gadać pod nosem. Po piosence pan bez pytania czy chce słuchać dalej wyjął i oddał mi płytę. 

Zapuścił dalej plumkanie.

A to był zwykły rock.

Pearl 25 super kolumny. 27 są od nich po prostu gorsze. I razem z 30 diamondie to nie udane konstrukcje. Zwłaszcza że 28 także są bardzo dobre.

Piotr

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 21.03.2019 o 22:13, Q21 napisał:

Jak najbardziej zagra i to dobrze. Zresztą jeśli masz możliwość, zapraszam serdecznie do naszego salonu na odsłuchy.

A czy STX Electrino 250 zagrają z tym SMSL AD18. Też wyglądają na ciekawe i mają dobre opinie. Nawet byłbym do nich bardziej przekonany niż do Pearl 27. Kosztują tyle samo. Zależy mi na smsl 18 ze względu na duże możliwości podłączenia wszelakiego sprzętu: telewizor, komputer, słuchawki etc. i jest w niezłej cenie w stosunku do możliwości?

Przeglądając internet wpadłem też na: TAGA HARMONY TAV-606F V.3 w niezłej cenie i chyba porównywalne z Pylon Audio Pearl 27.

Do tego STX Electrino 250, ale te nie wiem czy nadadzą się do SMSL AD18.

Jakieś propozycje?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 21.03.2019 o 20:34, Tomasz Syta napisał:

Nie wiem czy z perłami zagra ( zwłaszcza 27) ale polk audio t50 napędza aż miło. Zobacz też Topping mx3, powinien być w tej samej cenie. 

Po przeanalizowaniu wszystkich za i przeciw chyba zdecyduję się na Polk T50 - mają ciekawą konstrukcję z głośnikami pasywnymi i podobno ciepło grają z fajnym basem. Jeszcze posłucham w sklepie. Do tego smsl ad18.

 

Dnia 21.03.2019 o 20:34, Tomasz Syta napisał:

Nie wiem czy z perłami zagra ( zwłaszcza 27) ale polk audio t50 napędza aż miło. Zobacz też Topping mx3, powinien być w tej samej cenie. 

ch t50 - m

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 year later...

Cześć - trafiłem tutaj zupełnie przypadkiem - ze świata przez google :) - gdyż szukam opinii nt tego smsl - myślę o jego zakupie jako taki grajkowy napędzacz słuchawek i może docelowo jakichś małych kolumn - czy kupiłeś może ten wzmacniacz - jak Ci służy i czy faktycznie to taki mały przyjaciel? Z góry dzięki za odpowiedź 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...