Skocz do zawartości

kolumny i wzmacniacz do 300zł


ufok

Recommended Posts

Witam. O sprzęcie audio nie mam zielonego pojęcia. Chciałbym kupić kolumny i wzmacniacz za maksymalnie 300zł. Wiem, że to jest niewiele ale nie jestem bardzo wymagający. Zastanawiam się też czy nie lepiej by było kupić jakieś głośniki komputerowe 2.0 . Proszę o pomoc i doradzenie co kupić. Z góry dziękuję i pozdrawiam.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście możesz mieć za te pieniądze używki, które zagrają zdecydowanie lepiej. Stary wzmacniacz Unitry kupisz już za 30-50 zł, a reszta zostaje na kolumny. A za 250 zł będzie już w czym wybierać, myślę, że nawet w wyrobach renomowanych producentów. Wzmacniacz za jakiś czas zmienisz na lepszy i będziesz miał całkiem znośny system.
Jeśli chodzi o kolumny to może uda Ci się kupić np. B&W DM302, Kef Coda 7, 8, może jakieś Mission czy JPW, ale będą to z reguły najtańsze produkty z ich oferty. Możesz poszukać jakiegoś Tonsila, a myślę, że w tej cenie wybór będzie dość spory, nawet jeśli będziesz chciał wieksze kolumny.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

A jak chcesz kupić coś fajnego, biegnij do pokoju rozbić świnke... Bo 300zł to nie starczy.... icon_neutral.gif


Niestety więcej niż 300 zł wydać nie mogę. Nie oczekuję od takiego sprzętu ogromnych możliwości. Chcę żeby to po prostu grało, ale chyba jednak lepiej się dowiedzieć co jest najlepsze w tym niskim przedziale cenowym niż kupować cokolwiek w ciemno.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę się zmieniło, mogę wydać do 500zł. Liczę na waszą pomoc, chciałbym tylko dodać, że nie oczekuje od sprzętu cudów. Chciałbym aby grał, prosiłbym tylko o podanie mi konkretnych modeli w wzmacniacza i kolumn w tym przedziale cenowym, gdyż nie znam się na tym a chciałbym aby wszystko ze sobą współdziałało.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...