Skocz do zawartości

Preamp RETRO Fet


Recommended Posts

Witam

Planuje kupić gramofon Thorens TD 160 Mk IV. Szukam do niego preampa. Jako że nie mam za bardzo funduszy, chciałbym kupić coś taniego, używanego na start. Potem uzbieram na coś lepszego.
Znalazłem na olx:

https://www.olx.pl/oferta/przedwzmacniacz-gramofonowy-retro-fet-made-in-poland-super-jakosc-CID99-IDycRO3.html#115d7ff166
Ktoś miał styczność z tym projektem?

Oczywiście z chęcią wysłucham innych propozycji.

Lexicon CP3
Marantz SM-80
Tannoy M4
Wkładka AT Vm3, planowana Ortofon M2 Red

Edytowano przez MDMA66
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...

Widzę że ta konstrukcja jest obca użytkownikom, więc troszkę przedstawię ten sprzęcik, po dwóch dniach użytkowania.

Dzwięk jest bardzo ciepły i basowy.W porównaniu z Art DJ pre II jest lepszy, tam dzwięk był bardziej płaski i metaliczny, bez charakterystycznego zaznaczonego basu.

Urządzenie jest małe i schludne, idzie dopasować front przedni obudowy.

Kontakt ze sprzedawcą jest rewelacyjny, sprzęt musiałbyć reklamacyjnie zwrócony do sprzedawcy,ponieważ był problem z kondesatorem i muszę przyznać że sprzedawca był kontaktowy i naprawa z drogą wysyłkowa trwała całe 3 dni robocze. Bardzo szybko i sprawnie.

W planach było jeszcze wypożyczenie pro-jecta ale szkoda czasu, wole przeznaczyć czas na muzykę, druga sprawa powoli przekonuje mnie co raz bardziej konstrukcje manufakturowe w domach niż w koncernach, i to przekonanie nie jest oparte tylko tym przypadkiem.

 

20190418_193451.jpg

20190418_150415.jpg

Edytowano przez MDMA66
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...