Skocz do zawartości

Stereo do 20 tyś.


Gizbern

Recommended Posts

Rodzi sie tez pytanie o osobiste preferencję. Na początku moje drogi w dorosłym stereo, przesiadając się ze wszystko majacę mikro wieży pełnej xloadów i boosterów byłem załamamy "znikomą" ilościa basów do czasu aż się z tym oswoiłem, osłuchałem i zacząłem doceniać jego jakość a nie ilość.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 102
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

3 godziny temu, S4Home napisał:

Właśnie przez akustykę tego Badu może być po prostu mniej.

Ja też testowałem zarówno r300 jak i r500 w pomieszczeniach prywatnych. U klientów, u siebie i u znajomych. To linia kolumn o solidnej podstawie basowej. Jeśli jej nie ma to słaby wzmak albo bardziej prawdopodobne właśnie akustyka.

Pozdrawiam

Bas jest i to elegancki,jednak inny niż w subwoferze.Bardziej dostojny.Ponad 30 dni z tym walczyłem.Faktem jest że przejście z pianokrafta z browersami i subem na ten system wywołał mieszane uczucia.Jednak to kwestia przyzwyczajenia do mini.Wzmacniacz raczej za słaby nie jest - Roksan kandy k3.Najlepszy dźwięk jak narazie osiągam z cd potem radia internetowego ,bluetootha i na końcu z nc+.Tylko nie wiem czemu radio gra najgłośniej przy tych samych ustawieniach potencjometru.Co do cd to praktycznie zestaw odrazu pokazuję źle nagrane płyty cd co przerzedziło moją kolekcję o ponad połowę. 

Pozdrawiam. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To normalne. Każde z rodło ma inny poziom wyjściowy. A klasyczne wzmacniacze nie mają funkcji wyrównującej tego jak np amplitunery AV. 

Oczywiście jeśli dłuższy czas uzywa się w stereo suba to później system nawet z dobrym basem może się jednak wydawać że ma go mniej. Prawda jest jednak taka że pojawia się zróżnicowanie, kontrola i szybkość o której trudno w subach.

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Utwórz nowe...