Skocz do zawartości

Onkyo 8250+mr4


hazard2

Recommended Posts

Witam serdecznie mam pytanie zakupiłem zestaw Onkyo 8250 + głosniki Monitor Audio MR4 i jest trochę za mało basu . Jak byłem na odsłuchu to puszczono mi te głośniki dość głośno i to mnie trochę zmyliło . Po podłączeniu w domu jednak ten dzwięk brzmi inaczej i teraz myśle czy lepiej było kupić mr6 czy dokupić jakiś subwoofer aktywny bo jest  wejście do podłączenia czy jeszcze inne głośniki.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co byś mi doradził nie ukrywam że zależy mi na tym aby tylko były kolumny bez żadnego sub . A jeśli chodzi o wymianę  to male szanse ponieważ pytałem sie czy mogę je jakby wypożyczyć i sprawdzić w domu oczywiscie zaplace za nie ale jak by coś było nie tak to bym je oddał ale nie chcieli a co mi sprzęt bez głośników i dlatego je kupiłem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem w salonie w poniedziałek. Trochę też jest mojej winy . Nie ukrywam że chciałem trochę przyoszczędzić i pan mi te zaproponował . Z początku ucieszyłem sie ze zrobił mi taką cene i to są głośniki używane roczne sprzedał mi je za 1300 zl za komplet . Potem dopiero sprawdziłem w internecie ze za ta cenę mogłem kupić nawe albo troche dołożyc i kupić MR 6

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kraków a sklep to AUDIO MIX. Ale jak pisałem pan uprzedził mnie że są używane i za bardzo nie mam pretensji do niego . Chodzi mi że w domu nie grają tak jak sklepie tym bardziej że zostały one włączone głośno a w domu aż tak głośno nie słucham. Myslę może że udało by mi się sprzedać i dołożyć do tych mr 6 albo coś innego tak ok 2 tyś za komplet.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na pewno MR6 będą opcją lepsza pod względem ilości basu i dynamiki. MR4 to równe, lekkie granie.

W trochę wyższym budżecie masz świetne Melodika BL40 MK3, jeśli lubisz dynamiczny, otwarty, swobodny, energiczny dźwięk, byłby to zestaw idealny. Ciekawie zagrać mogą także Indian Line Tesi 561, ale to na pewno spokojniejszy, bardziej miękkie, plastyczny dźwięk.

Zapraszam serdecznie do naszego salonu na odsłuchy, porownania oraz indywidualne wyceny.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ponownie . Bardzo dziękuje za pomoc w doborze głośników . Udało mi się wymienić te głośniki MR4 na  melodike bl403. Napisałem do sklepu w którym je kupiłem i spytałem się czy bedzię możliwość oddania tych głośników a kupno tych melodike . Panowie powiedzieli że nie ma żadnego problemu przyjęli tamte głośniki i wymienili na nowe . Tak więc za małą dopłatą od dzisiaj cieszę się nowymi głośnikami grają o niebo lepiej jak żeście mówili. Jeszcze raz bardzo dziękuję za pomoc w doborze głośników. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 29.03.2019 o 18:54, hazard2 napisał:

A wy nie macie może używek tych melodiki bl40 na sprzedaż

 

 

MkIII z ekspozycji. Pełna gwarancja. Grane 10 godzin.

10 godzin temu, hazard2 napisał:

Witam ponownie . Bardzo dziękuje za pomoc w doborze głośników . Udało mi się wymienić te głośniki MR4 na  melodike bl403. Napisałem do sklepu w którym je kupiłem i spytałem się czy bedzię możliwość oddania tych głośników a kupno tych melodike . Panowie powiedzieli że nie ma żadnego problemu przyjęli tamte głośniki i wymienili na nowe . Tak więc za małą dopłatą od dzisiaj cieszę się nowymi głośnikami grają o niebo lepiej jak żeście mówili. Jeszcze raz bardzo dziękuję za pomoc w doborze głośników. 

No właśnie. To znacznie lepsze kolumny. Cieszę się że udało się prościej :)

Piotr

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...