Skocz do zawartości

Pioneer


kinio

Recommended Posts

Mam dylemat, chcę kupić jakąś plasme Pioneera mam do wyboru kilka modeli nie wiem który bedzie najodpowiedniejszy?

Ten tv na mi służyc głównie go ogladania filmów casem telewizji lub go gier (np. ps3). Ale tak naprawde to powinien być stworzony do ogladania filmów to bedzie jego główne przeznaczenie. Dla mnie ważne jest aby był to duży ekran (60 cali) wyświetlający nieskazitelną jakość obrazu. Zapierającą dech.

Modele między którymi sie waham to: PDP-LX6090H......PDP-LX6090.......PDP-LX608D......PDP-LX6080D! Każda z tych plasm kosztuje sporo kasy, więc chciałbym podiąc decyzje co do wyboru kierując sie rozwagą, dlatego niezbedna i nieoceniona bedzie wasza pomoc. Który z tych modeli bedzie nalepszy dla mnie? Który sprawi ze filmy bedą mnie poruszały jeszcze dogłębniej?

Za wszystkie wskazówki i opinie serdeczne dzieki!
Pozdrawiam!
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przede wszystkim pytanie jest b.trudne; ocena własnymi oczami daje pewność polegać na wzroku kogoś..już gorzej każdy wici i słyszy inaczej..każdy co innego od urządzenia oczekuje... tylko specjalistyczne magazyny potrafia dać dość odpowiednia odp po przez wykonanie testu
60cai to nie mało plazmy nie s ą tanie.. dobre plazmy..nie te najtańsze..
Pomyśl może jeszcze o wygodnym projektorze!
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

Jeśli gdzieś istnieje taki sklep gdzie można porównać takie plazmy powinieneś to sam zrobić.Nie sądzę aby ktoś tu dał ci odpowiedź na Twoje pytanie.


No własnie tu jest problem nigdzie chyba nie ma sklepów gdzie sa choćby 2 takie tv, które mnie interesuja aby je porównać, a w większosci przypadków takie plasmy ściaga się raczej dla klijenta na zamówienie nie stoja w sklapach. Między innymi pewnie także ze wzgledy na swoja cenę itd.

P.S Jeśli ktoś zna taki sklep, w którym są takie tv i można zobaczyć jak działają to prosze o jakas informacje. Najlepiej, aby sklep znajdował się w Łodzi albo jej okolicach.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

Przede wszystkim pytanie jest b.trudne; ocena własnymi oczami daje pewność polegać na wzroku kogoś..już gorzej każdy wici i słyszy inaczej..każdy co innego od urządzenia oczekuje... tylko specjalistyczne magazyny potrafia dać dość odpowiednia odp po przez wykonanie testu
60cai to nie mało plazmy nie s ą tanie.. dobre plazmy..nie te najtańsze..
Pomyśl może jeszcze o wygodnym projektorze!



Szczerze mówiąc myślałem nad projektorem, tylko nie wiem czy sie sprawdzi? Jeśli projektor to napewno FULL HD, to pewne dalej nic nie wiem. Nie mam zadnego upatrzonego modelu, Pioneer ma w swojej ofercie jakiś projektor- KRF-9000FD. Tylko o ile dobrze wiem koszt takiego projektora to około 30 tys. Nie wiem nawet czy ten model jest wart swojej ceny bo na projektorach sie nie znam nie miałem nigdy z żadnym doczynienia. Ale są oczywiście tańsze projektory.

Może masz jakiś model wart polecenia? A może ktoś inny ma jakis projektor i jest z niego zadowolony, bede wdzięczny jeśli mi napisze jaki to model. I co w nim ceni.

I jeszcze jedno pytanie czy to prawda, że doby projektor też moze wyswietlić obraz dobrej jakości, i lepiej przenieść w świat filmu niż tv?
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jest tu temat o projektrorach... zreszta projektorów jest tyle samo co telewizorów westia gustu...
osobiscie uwazam ze nie ma nic lepszego od projketora a jak ktos buduje kino (w tym wpadku jestem wlasnie na takim etapie) wystarczy przejsc sie do kogos kto ma projektor w domu i obejrzeć..np swoj ulubiony filmy...wrazenie bezcenna!! icon_smile.gif) naprawde warto - zanim podejmiesz decyzje zorientuj sie w tym temacie
Wpisz w naszej forumowej wyszukiwarce troche od wyjdzie warto sie zaznajomic...

Ile w ogole masz pieniedzy przeznaczonych za 30tys to juz projektr Sim2 kupisz ale chyba nie w tym zecz!!:)))) sa tansze i tez dobre ...

jestem za..projektorem..ja choruje od roku a teraz juz jestem zdecydowany icon_smile.gif

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...