Skocz do zawartości

Subwoofer


Krutki

Recommended Posts

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Auna 501sw kupiłem z przeceny z 740 za 400zl chciałem sprawdzić to mój pierwszy sub. Wydaje mi się że gra dobrze ale chciałbym sprawdzić bezpośrednio przez kable bo mam dwa miejsca wolne w amplitu. Do wykorzystania więc czemu nie. A więc gdzie podłączyć???? 

Edytowano przez Krutki
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fajny wynalazek, ale 8 calowe przetworniki, to stosuje się w dużych kolumnach frontowych, więc nie spodziewaj się po tym sub'ie cudów. I pomyśleć, ze niewiele drożej mogłeś nabyć 302a, który wciągnąłby to coś nosem. Jeżeli masz jeszcze możliwość zwrotu, to zrób to czym prędzej. 

A jak tak koniecznie chcesz podłączyć z pominięciem kanału LFE, to musisz się wpiąć w hi level

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, Markcox napisał:

fajny wynalazek, ale 8 calowe przetworniki, to stosuje się w dużych kolumnach frontowych, więc nie spodziewaj się po tym sub'ie cudów. I pomyśleć, ze niewiele drożej mogłeś nabyć 302a, który wciągnąłby to coś nosem. Jeżeli masz jeszcze możliwość zwrotu, to zrób to czym prędzej. 

A jak tak koniecznie chcesz podłączyć z pominięciem kanału LFE, to musisz się wpiąć w hi level

 

Tak ale który in czy out

Ale który hi level in czy out hi level

Ale który hi level in czy out hi level

Właśnie sprawdzałem w sklepie tego magnat 302a do mojego niema porównania co za kupa

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Subwoofer do KD podłączasz tylko i wyłącznie po RCA z odpowiedniego wyjścia w amplitunerze KD. Co do odcięcia to jest to kwestia eksperymentów, bo parametry kolumny na papierze rzadko kiedy są prawdziwe, do tego dochodzą mody pomieszczenia. Najlepiej jest ustawić odcięcie maksymalnie wysoko lub nisko i zmieniać do momentu uzyskania pożądanego efektu. Wcześniej jednak musisz ustawić na sensownym poziomie głośność. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj wyciągnę środek zobaczę co tam jest wsadzone, jak będą kiepskie głośniki to zmienię na jakieś tonsil niskotonowe popatrzę na allegro

23 godziny temu, Krutki napisał:

Dzisiaj wyciągnę środek zobaczę co tam jest wsadzone, jak będą kiepskie głośniki to zmienię na jakieś tonsil niskotonowe popatrzę na allegro

 

Edytowano przez Krutki
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 30.04.2019 o 18:03, Krutki napisał:

Dzisiaj wyciągnę środek zobaczę co tam jest wsadzone, jak będą kiepskie głośniki to zmienię na jakieś tonsil niskotonowe popatrzę na allegro

 

Nadal średni pomysł. Ingerujesz w nowy subwoofer, tracąc gwarancję oraz eksperymentując z wkładaniem tam jakiegoś tonsila.

Nie tędy droga.

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...