Skocz do zawartości

Zestaw do 6000 zł


skyline7

Recommended Posts

Cześć :) 

stoję przed wyborem systemu nagłośnienia do mojego mieszkania. Niestety kolumny nie wchodzą w grę ze względu na mało miejsca, więc biorę pod uwagę głośniki podstawkowe. Zestawu będę używać do słuchania muzyki, filmów z Netflixa i gier akcji na Playstation. W załączniku rzut mieszkania.

Budżet do 6000 zł.

Trochę popatrzyłam po internecie i poprzednich tematach i wstępnie myślałam o zestawach:
Heco Ambient 5.1A + Yamaha RX-V685
Dali Fazon Mikro 5.1 + Onkyo TX-NR-686

Co sądzicie? Jestem otwarta na wszystkie propozycje.

Uprzejmie proszę o pomoc :)

Pozdrawiam,

Hanna

 

salon.png

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

jeśli szukasz możliwie najlepszych niedużych glosników, zdecydowanie polecam Kef E305. To głośniki, które sprawdzą się tak w muzyce, jak i kinie domowym. Jako alternatywa spójrz na bardzo ciekawy zestaw Q Acoustics 3010i Cinema Pack.

Do obydwóch zestawów moim zdaniem najlepiej dopasuje się amplituner Denon AVR-X2500H lub Onkyo TX-NR686.

Serdecznie zapraszam do naszego salonu na odsłuchy, porownania oraz indywidualne wyceny.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie,

dziękuję za świetne porady. Przejrzałam zaproponowane przez was sprzęty i myślę nad:
Tannoy HTS101 XP + Denon AVR-X2500H
Ewentualnie rozważam jeszcze Heco Ambient 5.1A.
Co będzie lepsze? :)

Mam jeszcze pytanie odnośnie podłączenia tylnych głośników. Puścić kable w podłodze czy w suficie?

Pozdrawiam,
Hanna

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, skyline7 napisał:

Panowie,

dziękuję za świetne porady. Przejrzałam zaproponowane przez was sprzęty i myślę nad:
Tannoy HTS101 XP + Denon AVR-X2500H
Ewentualnie rozważam jeszcze Heco Ambient 5.1A.
Co będzie lepsze? :)

Mam jeszcze pytanie odnośnie podłączenia tylnych głośników. Puścić kable w podłodze czy w suficie?

Pozdrawiam,
Hanna

Heco Ambient będą lepsze. Puść kable tak, aby były krótsze.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...