Skocz do zawartości

Kable diy, których nie słychać ;)


Recommended Posts

21 minut temu, marcinmarcin napisał:

Ja długi czas używam RCA Prolink na którym pisze hajend (lol) Digital coaxial cable

Mam ten kabel , jest to pierwszy kabel jaki nabyłem . Do dzisiaj mi służy do testów. Jak coś się dzieje np. z kanałami , to zaczynam od sprawdzenia kabli. A , że większość to moja twórczość ,to aby nieć 100 % pewność , że to nie kable podłączam tego konfekcjonowanego Prolinka. I tak już od lat :) 

@Asia kabli coaxial  / 75 Ohm / możesz używać jako zwykłych IC , odwrotnie już nie. Ten Prolink spokojnie może służyć jako pojedynczy cyfrowy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok. Wcale się nie chwale. (Moderator prosił o wstawianie zdjec) Ale też mam jeszcze ZN w garażu🤣. Mam zamiar w najbliższym czasie ,,wystrugać,, kilka nowych IC z przewodów z pierwszego zdjecia. Mogą być na poziomie Beldena 8402. Jeśli będą coś warte to wyśle Ci do sprawdzenia. Mogą tez być niewiele wartym niewypałem , tak jak te srebrne. Zobaczymy. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, tu jest dużo kabli, ale zaledwie cześć z nich jest coś warte. I nawet czasem srebro, polecane do lamp, sprawdza sie gorzej niż miedź. A czasem jest tak , że bardzo budżetowy kabelek  zagra dobrze. Trzeba sprawdzać. U mnie najlepiej sprawdzaja sie DIY, które zrobiłem sam lub Kolega Audio Autonomy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, marcinmarcin napisał:

pierwsze wrażenie 👌

Przyznam, że cieszy mnie to niezmiernie i tym bardziej jestem ciekawy dalszych wrażeń, gdy nieco "siądą" :) 

42 minuty temu, tomek4446 napisał:

O ! Nie poznałem kolegi !

Pomyślałem, że przy okazji zamieszania z wyglądem forum i ja nieco ocieplę wizerunek, a że minionek jest już zajęty... :) .

Żeby nie było Beksiński mi się nie znudził. Bardzo lubię jego obrazy. Takiego mroku jak w jego pracach, próżno szukać na okładkach płyt metalowych ;)  (nawet niektórzy sobie pożyczyli, np wrzucony jakiś czas temu przez @Adi777 Antestor - poniżej - i do tego całkiem popsuli kolory :|  ). Niemniej jednak, na jakiś czas przechodzę na jasną stronę mocy. Choć muzyki się nie wyrzeknę 🤣 

1 godzinę temu, tomek4446 napisał:

Piotrek , zapisuję się na XLR.

Akurat są wolne :) Pakować ?

Antestor.jpg

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...