Skocz do zawartości

Wzmacniacz do Polk Audio S60


Makaveli

Recommended Posts

5 godzin temu, Makaveli napisał:

moze kable głośnikowe mają jakiś wpływ, ale sygnałowe znikomy :) Zwykłe naciąganie klienta. NIGDZIE nie da się znaleźć ślepego testu kabli, wszystkie opinie są subiektywne. Ciekawe, co powiedzą zwolennicy wywalania kasy na kable, jak uznają kabel z allegro za 20 zł lepszy niż ten za 400(podczas ślepego testu oczywiście).

 

Wracając do tematu nie chcę nic skręcać, chce zwykły solidny gotowy kabel. I spytałem, czy grubość ma znaczenie.

Ciekawie myślisz :)  

Przecież kable głośnikowe i połączeniowe mają bardzo podobną konstrukcję i również...tą samą miedź co głośnikowy :) Więc dlaczego miałby nie być różnicy?

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o DacMagic to podlaczajac do komputera na częstotliwości 96khz porównując z integrą byłem pozytywnie zaskoczony. Po podłączeniu do tv różnicy między dac'iem z tv (optyk) a DacMagic nie słyszałem. Po świętach powtórzę test z PC zwracając uważniej uwagę na poziom głośności (jak wiadomo dźwięk glosniejszy podświadomie uznajemy za lepszy) oraz sprawdzę jak sprawuje się Denon. 

BTW. S4home na ile czasu jest wypożyczenie? 

Edytowano przez matswia
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowałem, że zostawiam DACA. Przy kwocie jaką już wydałem te 650 zł dużej różnicy nie zrobi, a kiedyś sobie to odpracuje 😁 W końcu narazie jestem tylko biednym studentem pierwszego roku.

Karty dźwiękowe w płytach głównych to szrot. W tv (lg) mam w miarę dobrego DACA tak, że różnica jest dużo mniej słyszalna, ale wciąż na korzyść CA. Jeśli chodzi o denona to zaskoczenia nie było. Dobra szczegółowość oraz dynamika - to co zrobiło na mnie wrażenie w sklepie. Kupiłem go w idealnym stanie, narazie wygląda że wszystko jest sprawne więc jestem zadowolony. Martwi mnie trochę zmęczone jedno trafo, ale gra to świetnie więc nie zawracam sobie tym głowy(nie straszcie mnie, że kupiłem chłam - chcę zakończyć budowę audio :D) + nie grzeje się. Trzeba pamiętać że radiatory są tuż pod górną ścianką wzmacniacza więc wszystko doskonale da się wyczuć. Cały zestaw powala na kolana rodzinę włącznie ze mną:)

 

PS. Pioneer na sprzedaż. 

20190419_165322.jpg

Edytowano przez matswia
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 23.04.2019 o 15:26, matswia napisał:

Puszczam ze Spotify jakość najwyższa, bodajże 320kbps. Nie będę się na nic innego przerzucac ze względu na wygodę, jakość dźwięku i tak jest świetna. 

Nie jest świetna. Tez tak myslalem do czasu - Aktywuj sobie tidal hifi na 60dni za darmo https://tidal.com/pl/masters załóż sluchawki ustaw widgety spotifaj i tidal jeden pod drugim utwory te same i zrób porównanie fragmentami po kilkanaście sekund. Różnica jest tak ogromna że po takim tescie nie chcialem juz wlaczac spotify - brzmi plasko, jakby na glosnik ktos narzucil koc - to przy jakosci Hifi a nie Mqa. To samo na glosniku bluetooth Onkyo X6 no i na stereo - roznica kosmiczna - spotifaj wylecial na amen. Trzymam go jeszcze dla playlist do czasu przerzucenia ich na tidal

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...