Skocz do zawartości

"Metalowe" kolumny.


recluse

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 81
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

3 godziny temu, recluse napisał:

 

Dla chwili wytchnienia przy długotrwałych "odsłuchach" (niestey tylko moimi słabymi oczami...) zrobiłem "jeszcze prawdziwsze" (tylko cena ograniczała) losowanie.

Wypadł jakiś tonsil (nie Altus!, chyba Sonata), ale nie urzekła mnie na tyle aby poświęcać jej uwagę...

Pozdrawiam

Losuj raz jeszcze 😜

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rada z oczyszczeniem umysłu niewątpliwie dobra, tylko, że w tym czasie czkałem już na sprzęt.
I od czwartku stałem się posiadaczem Acoustic Energy EVO.
Teraz czas na "metalowy wzmacniacz".
Właściwie nic innego, odpowiedniego (i ciekawego...) niż @1Ender wskazał na początku wątku (Rotele i Cambridge Audio) nie namierzyłem.
Chyba, że ktoś? Coś? To znaczy ma inny pomysł.

Pozdrawiam świątecznie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@recluse kupiłeś kolumny, które grają dość jasno i twardo. Na pewno polecane Rotele nie będą dobre ze względu na brzmienie. Będziesz miał metal, ale w uszach.
Z modelami CA, np. 500 byłoby lepiej, ale ten świetny w swojej cenie wzmacniacz nie napędzi dobrze tych kolumn. 
Generalnie nie są one łatwe do wysterowania. Ale nie napisałeś ile pieniędzy Ci zostało na wzmacniacz. 
myślę tak sobie, że kolumny stoją dość daleko od ścian? Bo jak za blisko będziesz miał kłopoty z najniższymi tonami. Bo są mocne.

@1Ender. Napisałeś Gdzieś czytałem, zaznaczam, nie odsłuchiwałem, że do tych kolumn pasuje Arcam. 
Gdzie czytałeś i jaki model Arcama? Bo to rada na poziomie "słyszałem, że dzwonią w jakimś kościele, ale nie jestem pewny w jakim".
Jak nie wiesz, to nie pisz, bo takie rady są guzik warte. Masz kolego jakiś przymus pisania, byle tylko pisać? Daj sobie na wstrzymanie. ok?
 

Gdyby szanowna Moderacja uznała, że ten fragment mojego wpisu jest niemerytoryczny, to zapytam o ile bardziej niemerytoryczne są niektóre wpisy 1Endera i się je toleruje?

 

Udzielam prywatnych porad w Prywatnych Wiadomościach! Proszę w tej kwestii do mnie PISAĆ (chętnie odpowiem).

Edytowano przez Neo
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Utwórz nowe...