Skocz do zawartości

Poszukiwania sub'a do stereo


smok85PL

Recommended Posts

Siema!

Pomogliście wybrać mi mój zestaw stereo (Yamaha R-N 500 , Pylon Audio Pearl 25 , Cd Onkyo DX 7555) . I teraz chciałbym wzbogacić dźwięk o niskie tony 🙂  .

Szukam suba w 90% pod muzykę i 10% filmy .

Budżet jaki sobie ustaliłem to +/- 1500 zł .

Pokój w jakim ma pracować to niecałe 20 m3.

Muzyka jakiej słucham to głównie house , dance , trance , hip hop (czyli raczej taka gdzie niskie tony schodzą nisko i dość szybko ) .

Marki jakie brałem pod uwagę to Yamaha (z racji słabości do marki) , klipsch (bardzo pozytywne opinię ) , jamo (cena/jakość) .

Biorę pod uwagę również używki .

Czy znajdę jakiegoś faworyta tego pojedynku a może jakaś zupełnie inna propozycja ?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 7.04.2019 o 00:33, smok85PL napisał:

Siema!

Pomogliście wybrać mi mój zestaw stereo (Yamaha R-N 500 , Pylon Audio Pearl 25 , Cd Onkyo DX 7555) . I teraz chciałbym wzbogacić dźwięk o niskie tony 🙂  .

Szukam suba w 90% pod muzykę i 10% filmy .

Budżet jaki sobie ustaliłem to +/- 1500 zł .

Pokój w jakim ma pracować to niecałe 20 m3.

Muzyka jakiej słucham to głównie house , dance , trance , hip hop (czyli raczej taka gdzie niskie tony schodzą nisko i dość szybko ) .

Marki jakie brałem pod uwagę to Yamaha (z racji słabości do marki) , klipsch (bardzo pozytywne opinię ) , jamo (cena/jakość) .

Biorę pod uwagę również używki .

Czy znajdę jakiegoś faworyta tego pojedynku a może jakaś zupełnie inna propozycja ?

Witaj,

jeśli możesz trochę zwiększyć budżet, to do muzyki najlepszymi opcjami byłyby SVS SB-1000 lub REL HT1003. Natomiast jeśli musimy zmieścić się w budżecie, spójrz na Klipsch R-100SW, to bardzo dobry Sub, który powinien Cię w pełni usatysfakcjonować.

 Zapraszam serdecznie do naszego salonu na odsłuchy, porownania oraz indywidualne wyceny.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

51 minut temu, S4Home napisał:

A no właśnie r10sw to jest to samo co r100sw.

Nie do stereo. 

Piotr

Starcie gigantów w sprawię opinii Q21 vs S4Home :) .

Jestem lekko zdziwiony iż klipch został odradzony (dużo pozytywnych głosów) . No ale ja osobiście nie słuchałem także wezmę do serca radę doświadczonych kolegów . Tylko pytanie z jakiego powodu został wykluczony za wolny do muzyki ? za słaby ? zła konstrukcja ?

I następne pytanie Yamaha z mojego zestawu posiada wyjście na suba czy dzięki niemu bez problemu podłącze wszystkie urządzenia o których była mowa ?

Pozdrawiam i dziękuje za odpowiedzi.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nie. Chłopaki mają klipscha w dość dobrych warunkach stąd propozycja. Raczej na luzie żebyś odsłuchał. Ale klipsch do stereo ? Pokaż mi kto i gdzie tak doradza? 

To sub o sporym mniej kontrolowanym zejściu. Jest stosunkowo wolniejszy. Typowa domena bas reflexu. Oczywiście pod kątem stereo. Akurat mocy to mu nie brakuje. 

Posłuchaj klipscha , tannoya i rela to zobaczysz o czym mówię.

Piotr

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My mamy wszystkie wymienione marki, tak więc serdecznie zapraszam do naszego salonu na odsłuchy i porównania, nie musimy proponować tylko tych produktów, które mamy w ofercie a odradzać produktów u nas niedostępnych. Nie wiem skąd koledzy mają wiedzę o naszych warunkach handlowych z Klipsch jeśli nie mają tej marki w swojej ofercie. 

Yamaha R-N500 ma dedykowane wyjście na subwoofer, tak więc nie będzie żadnego problemu z podłączeniem każdego z powyższych modeli subwooferów.

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...