Skocz do zawartości

Yamaha RN602 vs Denon AVR-X2400H + kolumny


Mateusz Judziński

Recommended Posts

Chciałbym stereo głównie do funk, soul, jazz, rap, instrumentalne. 

Zależy mi jednak na możliwości podłączenia źródeł typu np. TV (stary SonyBravia jedyne wyjście to analogowe i HDMI) czy inne tak, żeby korzystać ze sprzętu możliwie najczęściej (stereo mimo wszystko zagra lepiej niż głośniki tv). Koniecznie z WIFI, Bluetooth, AirPlay. 

Pomieszczenie 16-18m2. 

Brzmienie... ciężko powiedzieć bo nie mam ani wiedzy ani doświadczenia żeby je nazwać. Myśle sobie żejak funk, soul i to rzeczy to raczej brzmienie ciepłe. 

Generalnie chciałbym coś uniwersalnego co ładnie zagra ale nie jestem audiofilem a przynajmniej nic o tym nie wiem. 

Budżet 2,5-3,5k. Im mniej tym żona będzie bardziej zadowolona. 

Głośniki jedynie podstawkowe

Dzięki za pomoc. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W takim razie zdecydowanie polecam Ci system stereofoniczny. Jeśli zależy Ci na wejściach HDMI tak, aby wszystko łatwo połączyć ze sobą, to spójrz na amplituner Onkyo TX-8270, który połączyłbym z dobrymi monitorami. Świetnym wyborem będzie Heco Aurora 300, może Indiana Line Tesi 261, natomiast jeśli mógłbyś trochę zwiększyć budżet, moim zdaniem bezkompromisowym systemem byłby Onkyo TX-8270 z Kef Q350.

Przyjrzyj się moim propozycjom, zapraszam serdecznie do naszego salonu na odsłuchy, porównania.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W takim budżecie, no może minimalnie droźej, proponuję Ci bardzo dobry amplituner sieciowy Yamaha R-N602 z kolumnami Pylon Audio Pearl Monitor. Jeśli natomiast koniecznie musimy zmieścić się w budżecie, możemy zejść do amplitunera Yamaha R-N402D lub Onkyo TX-8250.

Zapraszam po indywidualne wyceny oraz oczywiście odsłuchy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...